Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha az ember...

Főzős Laci kérdése:

Mit jelent, ha az ember visszatérően álmodja azt, hogy tud repülni, és még jó is ráadásul?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Az asztráltest kilép a testből olyankor. A lényeg, hogy vissza is tudjon térni.
2010. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Én úgy tudom,azt jelenti,hogy nagyon vágysz a szabadságra.
2010. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van egy visszatérő álmom, mégpedig az, hogy baj esetén, de csak akkor amikor menekülnöm kell vki/vmi elől, veszélhelyzetben tudok víz alatt levegőt venni. Engem is nagyon érdekel, hogy mit jelenthet, de sajnos nem találtam rá még magyarázatot, pedig szerintem ezek különös és ritka dolgok :)
2010. máj. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Úh.Én is sokszor álmodom hogy repülök.Egyszer például az egyik iskolai teremben repültem az egész társaság előtt és még zavarban is éreztem magam..:PDe volt hogy a szobámban éreztem hogy felemelkedek (álmomban !) de olyan valódinak tűnt...szerintem nagyon jó érzés.
2010. máj. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a népi hiedelmek szerint azt jelenti, hogy nőni fogsz..
2010. máj. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
78%

Semmi különös sincs a repüléssel, egyszerűen emlékszünk arra, hogy ez egy természetes mozgásforma otthon, azaz a szellemvilágban.

A víz alatti légzéssel kapcsolatban már volt több ilyen kérdés, röviden annyi, hogy az emberek egy része korábban nem a Földön élte életeit, hanem más bolygón, vízi értelmes lényekként, és ez az emlék visszaköszön. (Pláne hipnózisban.)

(Lehet kritizálni persze, de akkor miért mondja ugyanazt sok ember, erre tessék válaszolni.)

2010. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
Pénz áll a házhoz.
2010. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egy biztos,hogy rendkívül jó érzés az álomban repülni...
2010. máj. 27. 20:23
 9/12 elitestars ***** válasza:
Nem fog pénz állni a házhoz, te mindenhová ezt írod! Aki azt álmodta, hogy meghalt, azokhoz is beírkálod ugyanezt...
2010. máj. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 elitestars ***** válasza:
Na de a kérdésre válaszolván: Lehet, hogy szereted a természetet, és érdekel is. Vagy netán a csillagászat, ejtőernyő, repülőgépek, természetfeletti dolgok érdekelnek? Nem tudom, de valamelyik biztosan...
2010. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!