Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom, lassan egy...

Visszatérő álom, lassan egy hónapja. Mit jelenthet/mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több, mint 1 éve vesztettem el az egyik legfontosabb személyt az életemből egyszerű makacsság, és önfejűség miatt.

Közel 1 hónapja minden éjjel újraálmodom a vele egykor megtörtént, kisebb vita utáni kibékülésünknek mikor éppen melyik jelenetét.

Egy év, szinte teljes kapcsolat nélküliség után felkerestem, és kínomban már meséltem neki is az álmomról, változást remélve, de azóta is minden éjjel kezdődik minden elölről.

Mit jelenthet az álmom, és mit tegyek, hogy vége legyen?

19/L



2012. máj. 6. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy reagálta le?

Nem könnyebbültél meg?


Azt jelenti hogy nyomaszt az elvesztése és a tudatalattid így próbálja feldolgozni.

2012. máj. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha elsajátítod a tudatos álmodás valamelyik módszerét, megoldhatod a helyzetet.

[link]

2012. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos volt neked, nagyon rosszul esett, hogy összevesztetek, és mindig ki akartál békülni vele.
2012. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyit mondott, hogy reméli, hogy most, hogy elmondtam neki, vége lesz ennek az egésznek, de folytatódott. Tegnap, miután leírtam a kérdést és aludni mentem, újra előjött. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. máj. 6. 15:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!