Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szeretném irányítani az...

Szeretném irányítani az álmaim hogy tegyem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy hogy tudnék álmodni..én nem sokat álmodom ...csak feketeség igazából az egész de 1x már volt olyan hogy én irányítottam az álmom csak kinyitottam a szemem és felébredtem...szóval hogy tudnék álmodni???
2012. ápr. 20. 16:40
 1/3 anonim válasza:
Az ember mindig álmodik csak nem emlékszik rá, vagyis nincs olyan, hogy ne álmodnánk. Úgy tudom, hogy az ember az elalvás pillanatától kezdődő 10-15 percre, és a felkelés előtti percekben lezajlódó álomrészletre emlékszik(Ezalatt a 10-15 perc, és a felkelés előtti percekben éberen alszik az ember, ekkor még nincs olyan mély álomban). Általában azok szoktak emlékezni az álmukra akik éberen alszanak. Vagyis nemigen lehet befolyásolni, teljesen emberfüggő. (amúgy én is ilyen típus vagyok, soha nem emlékszem az álmaimra, egy évben max 5-ször szoktam emlékezni de pár nap elteltével feledésbe merül, [és mindig rémálmok]. Összesen 3 álmomra emlékszem egész életemből részletesebben, mind a háromban haláleset történt, nagyon nyomasztóan tud hatni az emberre)
2012. ápr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az álmokra emlékezés, tudatos álmodás fejleszthető képességek. Előbbit álomnapló vezetésével és az álmokkal való foglalkozással lehet. Ez azt jelenti, hogy este azzal a gondolattal alszol el, hogy álmodni fogsz és emlékszel majd rá. Reggel ébredéskor ne nyisd ki a szemed és ne mozogj, próbálj vissza emlékezni az álmodta.


A tudatos álmodás elérésére rengeteg technika létezik. Valamint nem csak azt jelenti, hogy irányítod az álmot. Hanem a gondolkozásod is olyan lesz, mintha ébren volnál.


Itt találsz pár technikát: www.tudatos-alom.hu

2012. ápr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi nektek!! :)) am első kommentelöhoz csak anyit h nekem is ilyen álmaim vannak csak a halál esetekre emlékszek kb:/
2012. ápr. 22. 09:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!