Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elnyomnám az álmaim? Lehetsége...

Elnyomnám az álmaim? Lehetséges az ilyen?

Figyelt kérdés
Elég kicsi korom óta egészen általános iskola 2. osztályáig rendszeresen álmodtam hogy majdnem minden részletére emlékeztem.Mindig is sok rémálmom volt.Nem igazán zavartak nem féltem, szorongtam tőlük tudtam álmok és az álmaimban sem éreztem veszélyt néha még nevetségesnek is találtam az adott most már rémisztőnek ható álmokat.Bizonyára nem fogtam fel őket még.De egy időben az egyik tanárnő sokat kérdezősködött az álmainkról és én mindig készségesen meséltem el az újakat. Igaz nem nagyon szerettük egymást a tanárral és mindig szidott hogy biztos kitalálom meg mindig minden buta horror filmet megnézek.Ezzel valahogy úgy megbántott hogy azóta ritkán és kevés részletre emlékszem ha egyáltalán álmodom. Ott valahogy elvágta az egészet az a nőszemély.Lehet ettől elnyomtam magamban az álmokat?Most így visszagondolva is mérges vagyok emiatt.
2012. márc. 25. 17:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges. Mindenki, mindig álmodik. Oka annak, hogy "nem" álmodsz az, hogy nem emlékszel rá, mert olyan mélyen alszol. Ez jó, mert azt jelenti nincs problémád az alvással.
2012. márc. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!