Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet, hogy az álmaim valóságo...

Lehet, hogy az álmaim valóságos üzenetek? Kezdek félni.

Figyelt kérdés
Hetek óta ugyanabban a környezetben, ugyanazokkal a személyekkel vannak álmaim, mintha folytatásos valami lenne. Ráadásul közben beszélünk arról, hogy most álomként élem meg ami "van". Mi ez az egész?

2012. márc. 30. 01:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Álmodban az jön ki, amitől félsz. Félsz az álmok jelentésétől és különösen ettől a bizonyos álmoktól, ezért látod mindig ugyanazokat az embereket benne. Csak álmok. Nyugodj meg. Nem üzenetek.
2012. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Az ijesztő benne az, hogy ugyanazok a szereplők, ugyanazok a helyszínek. Pedig nem vagyok babonás, ezoterikus meg ilyesmi. Egyszerűen nyomaszt, hogy ilyen "film-szerű".
2012. ápr. 1. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:

A világ illúzióját mutatják be,azthiszed,hogy most ébren vagy de nemigaz,most alszol,álmodban egy sokkal magasabb tudatosabb szintet teljesebb szintet tudsz elérni,ezek az álmok azt jelentik,hogy vedd észre az amit álmodban tapasztalsz szintén csak élet és mivel érzékelsz szintén valóság,emlékszel rá de mégsem történt meg,

a tegnapi napod megtörtént?Emlékszel rá de ugyanúgy emlékszel rá mintha már egy álom lenne.

Valójában ebben a tudatállapotban amiben most ovlasod ezt az írást sokkal jobban le vagy korlátozva,mint álmodban,hisz az nem is álom,hanem egy teljesebb valóság.

2012. ápr. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pont ettől tartok, hogy az is egy valóság. Nem akarom elhinni, hogy így van, minden porcikám tiltakozik ellene.
2012. ápr. 4. 07:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem az álom olyan valóság, mint ez a fizikai, hanem fordítva. Ez a fizikai valóság úgyanúgy működik mint egy álom, csak nehézkesebben és lassabban.

pl.amire gondolsz egy álomban az megjelenik, úgy ahogy elképzelted. Ugyanez a fizikai síkon is, csak sokkal tovább kell rá gondolni. Mivel a legtöbbünk nem koncentrálja a gondolatait ugyanarra dologra sokáig, ezért nehéz észrevenni. (a témában hasznos könyvek H. Hadsell könyvei).


Az álombeli csoportokról is van könyv: Michael Newton: Lelkünk útja. de szerintem egyszerűen jegeld a témát és majd akkor olvasd el, ha már nem félsz.

egyszerűen próbálj meg addig álmokat írányítani, hogy azt álmodd, amit akarsz: egyszerűen elalvás előtt -mikor már félálomban vagy- gondolj arra, amiről álmdni akarsz. Semmiképpen ne görcsösen, csak úgy mintha egy játék lenne. gondold ezt magadban: "most erről akarok álmodni: ... és ezért most erről fogok álmodni: ..."

és aludj el.


good luck!

2012. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, megpróbálom, valamit kezdeni kell
2012. ápr. 4. 23:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam olyan emberekről,és helyekről furcsa helyzetekről,akiket még sosem láttam, filmekben sem,és sehol másutt! És ezek mind hetente visszatérő álmok voltak! nagyon régi álmok ezek,már némelyikre alig emlékszem!
2012. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az álom az természetes. ha filmszerű folytatásos ha nem. ez olyan mintha attól félnél hogy nő a hajad.... mindegy milyen az álom teljesen normális.
2013. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!