Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet ez, mert 5. éjjel...

Mi lehet ez, mert 5. éjjel álmodok ezzel, vér, kés stb, már kezdek félni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már 5. éjjel kb, hogy azt álmodom, megvágom magam vagy valaki engem késsel és vagy több vagy kevesebb vér lesz jelen. A lényeg a kés és a vér. Most éjjel azt álmodtam, hogy volt egy kép amin egy lány volt. Itt volt egy gyerek nálam aki nézte a lány képét majd bele szúrta egy kést a képbe, amin a lány szeme lassan lecsukódott, meghalt a képen és ömlött a vér belőle :( Utána a lány szellemének a közelségét éreztem álmomban, hogy bosszút akar állni amiért megölte az az illető aki nálam volt a képével. A többi korábbi álmomban is volt ez az ellenem támadó állás. Mi lehet ez, nyilván ennek már van jelentősége ez biztos, mert azóta a napokban történtek velem negatív események, de félek még rosszabb dolgok is fognak majd. Tippek, vélemények, hogy mi lehet ez az egész, hogy sorozatban álmodok ilyet?
2011. jan. 4. 10:50
 1/3 A kérdező kommentje:
tehát úgy kell érteni a képből a kezemre ömlött a vér és a gyerek kezére tiszta vér volt a kezem de nem az én vérem volt ez most
2011. jan. 4. 10:57
 2/3 anonim válasza:
2011. jan. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rejtett mazochoizmusod van:D
2011. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!