Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban szexeltem egyik...

Álmomban szexeltem egyik unokatesómmal!?

Figyelt kérdés
ezzel csak az a probléma, hogy pár másik családtagommal is előfordult már, hogy álmomban megtörtént a dolog..eléggé felzaklatott pl. az h apukámmal is. ez mi?!?! egyébként nem tartom vonzónak az unokatestvéremet, erről szó sincs. valaki mondja meg miez..
2012. ápr. 5. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
elfojtott perverz vágyaid vannak... és terhes vagy
2012. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
vérfertőző...
2012. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
ez beteg
2012. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nincsenek perverz vágyaim. a valóságban undorodnék az ilyentől nagy valószínűséggel, ha ennyire felzaklatott a dolog..
2012. ápr. 5. 11:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bunkó dolognak tartom a beszólogatós kommenteket, amiknek egyébként közük sincs a kérdésekhez. Valószínűleg az ilyenek unalmukban böngészik az oldalt, és mindenhez próbálnak valamit kommentálni, hogy kitöltsék az unalmas életüket.

Az álmok nem a valóság tükörképei. Sőt, nagyon sokszor egészen távol áll az álmok valódi jelentése, az álomképektől. Ha valaki többször álmodik arról, hogy kutyák elől menekül, akkor az sem lehet úgy értelmezni, hogy a hétköznapjaiban állandóan kutyák üldözik.


A kérdéseddel kapcsolatban az a véleményem, hogy valószínűleg összetartóbb családra vágysz. Arra, hogy jobban kimutassátok az egymás iránt érzett szereteteteket, kötődéseteket. Valószínűnek tartom azt is, hogy szereted az unokatesód, de nincs időtök egymásra, esetleg távol vagytok egymástól.

2012. ápr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is álmodtam már hasonlót. Általában akkor, ha egy családtagom nagyon eltávolodik érzelmileg tőlem, és én ezt nem szeretném. Rendkívül beteg, hogy a tudatalattim így dolgozza fel. Biztos köze van ahhoz, hogy a tesztoszteron szintem nem éppen alacsony. Elég beteg, és ha lehet gyorsan szerzek egy nőt, hogy elfelejtsem az álmot, és levezessem a felesleges feszültséget.

Undorodom az ilyen álmoktól. :S

2012. ápr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetes, hogy az ember nem szereti az ilyen álmokat és nyílván a kérdező is pont emiatt osztotta meg ezt az álmát.

Ha valaki nem tudja, hogy hogyan mutassa ki valakinek az érzéseit, az is előidézhet hasonló álmokat. Leginkább csók vagy ölelkezés formájában jelenik meg az álomban. Ennél tovább, nagyon ritkán terjednek ezek az álmok.

2012. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
amúgy fogalmam sincs, lehet h köze van ennek az összetartásos dolognak is hozzá, mert van némi valóságalapja. amúgy unokatesómmal szinte nem is beszélünk, nem is tartjuk a kapcsolatot, apummal szintén ez a helyzet. de igazából jó ez így. nem hiszem, hogy unokatesómmal szorosabb kapcsolatot szeretnék..vagy valahol mégis..
2012. ápr. 5. 13:13
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megijedni. Nincs veled semmi baj. Egy álom ismerősökből, ismert dolgokból összerakott helyszínekből, és a téged foglalkoztató cselekvésekből áll. Csak nálad rossz kombó jött létre.
2012. ápr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!