Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az, ha álmomban...

Mit jelenthet az, ha álmomban egy állat beszél hozzám?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam vagy olvastam valahol, hogy álmunkban még az állatok sem képesek beszélni, de lehet tévedek. Az én álmomban szólt hozzám egy macska is, és egy kecske is. Az utóbbi a nevemen szólított. Nem várok semmi hókuszpókuszos választ, csak érdekelne, hogy vajon mit akarhat ezzel üzenni a tudatalattim.
2012. márc. 24. 02:16
 1/4 anonim válasza:
Őőő, nem volt rokonod a Dr.Doittle?
2012. márc. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Krúdy, és az összes régi álmoskönyv szerint, állatot beszélni hallani:Vigyázd meg, amit mondanak, mert beteljesedik.
2012. márc. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Álmaimba hozzám is beszéltek már állatok, úgy emlékszem nálam is macska, de talán kutya is.
2012. márc. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tedzsasri ***** válasza:

NEKEM nagyon tetszik ez az allom.

A VEDAKBAN irja, h minden eloleny fajon atmegyunk mig leszuletunk emberkent a foldre,ez a legmagasabb szint,de ha elfecsereljuk es nem jovunk ra az elet celjara,es ha nem hiszunk ISTENBEN visszaesunk allati szintre..

Szerintem beugrott egy regi tudatalattid mikor meg macska voltal.

Lehet hulyesegnek tunik elsonek, DE EZ A VALOSAG HA HISZED HA NEM!!!

2012. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!