Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy mindig visszatero...

Van egy mindig visszatero almom! 6eves fiam halva latom egy kicsi feher koporsoban?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit jelenthet,de nagyon felek,rettegek minden este,hogyha elalszom,ujra ezt almodom! Mit jelenthet az almom
2012. márc. 19. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint csak nagyon fél a kisfia elvesztésétől, és a nap folyamán többször is gondol erre. Hiszen az álmok csak a nap folyamán felgyülemlett információt élik újra, dolgozzák fel.
2012. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kerner szerint: a halott mindig időváltozást jegyez. az 1799-es könyv azt mondja,halottat látni: áldás. Krúdy szerint a koporsó: hosszú boldog élet.
2012. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
Ez az én véleményem, de szerintem a kisfia kezd "felnőni" ön pedig nem szeretné elengedi a "babáját". Nem tudhatom persze de szerintem ez a helyzet, így azt mondom próbálja meg úgy kezelni a fiát amilyen a kora, illetve a viselkedése, próbálja lefogadni hogy nem lesz mindig az a kisgyerek aki most, vagy aki volt pár évvel ezelőtt. Így talán az álmai is rendeződnek. Üdv.
2012. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!