Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segitene valaki, hogy mit...

Segitene valaki, hogy mit jelent? Mostanaban visszatero almaim vannak. Patkanyok, kigyok, es egyszer egy akasztott kutya!

Figyelt kérdés
Mostanaban eleg nyugtalanul alszom ezek miatt, tudna valaki segiteni?
2010. máj. 6. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát,egyik sem jó jel!Ha patkánnyal álmodsz vigyázz,mert hamis ember,tolvaj lehet a közeledben,a kígyó szintén hamisság,álnokság,bár jelenthet bölcsességet is.az akasztott kutyához nem tudok hozzászólni,de szerintem az sem túl kecsegtető.
2010. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na ettol tartottam en is :S
2010. máj. 6. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg próbáld az életben a jelenlegi problémáidat megoldani, a neked ártó emberekkel megszakítani a kapcsolatot. Ezt azért mondom, mert szereintem hülyeség így bekategorizálni, hogy melyik álomkép mit jelent, sokkal inkább a hétköznap problémái jelennek meg újra és újra az álmokban, főleg ha valami nagyon nyomaszt csak vagy nem vagy hajlandó tudomást venni róluk vagy túl sokat agyalsz rajta.
2010. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kedves masodik! igazad van ez teljesen ram vallana! megfogadom a tanacsod
2010. máj. 6. 17:47
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem Csáth Géza tudna segíteni neked.
2010. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!