Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a visszatero...

Mit jelenthet ez a visszatero alom?

Figyelt kérdés
A ferjemet gyorti ez az alom mar sok eve es elmondasa szerint mindig teljesen ugyanugy jon vissza. Mar legalabb 15-20 alkalommal almodta. Az a szituacio, hogy egyetemre jar meg almaban, de nem ebred fel idoben, elkesik orarol, igy megbuktatjak. Sosem bukott meg, nem szokasa elkesni es nem aggodos. Miert jon vissza mindig ez az alom? Azt mondja, hogy annyira valosagszeru, hogy tenyleg olyan, mint amikor evekkel ezelott egyetemre jart es retteg az almaban, mert azt hiszi, valosag. Pedig mar 7 eve befejezte az egyetemet. Utobbi 3-4 evben almodja.
2010. júl. 19. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Hátt az álom álltalában a jjövőt vagy a vágyat mutatja

nem tudom...

2010. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

az álmok világa ingatag talaj,jó szkeptikusan kezelni,de nem szabad alábecsülni a jelentőségét.

a visszatérő álmok fontosak.

képzeld el évek óta kapsz egy levelet..nem bontod ki.

és kapod..és kapod..és kapod.addig míg ki nem bontod.

valami maradt még abból a korszakból talán,valamit nem tudott lezárni.

ha a férjed valóban nem volt olyan,mint ahogy leírtad,

akkor ez elég furcsa,mért álmodja folyton ezt.

az érdekes az,mikor az ember olyanokkal álmodik,

olyan helyzetekkel ( régi iskola,régi osztálytársak,régi barát,jelentéktelennek tűnő emberek,akikkel amúgy nem foglalkozunk), és a mostani életünkben úgy mond semmi köze. Véleményem szerinte azért,mert ott valamit nem oldottunk meg. Valami "ott tart". Ez olyan mintha belül,

ott megakadt volna lemez.

Mi lenne ha meglátogatná férjed a régi egyetemét?

2010. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Voltunk ott egyutt mar. Azota sem szunt meg. Es mindent lezart, nem is ahitozik rola, nem hianyolja.
2010. júl. 20. 19:54
 4/7 anonim válasza:
lehet h azért van , mert , foglalkoztatja ez az álom , és sokat töpreng azon hogy vajon miért lehetséges ez.. ?! :)
2010. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert nem olyan gyakran almodja (kb. 2 havonta egyszer, de mar evek ota) es epp, mikor nem foglalkoztatja abszolut. Nem hiszem, hogy ezen gondolkodik...csak miutan almodja, eszebe van 1-2 napig es zavarja, hogy vajon miert van, ha egyszer mindent lezart. Azt meg nem mondtam, hogy az iskolaja teljesen mashol van, mint ahol most elunk. Talan azt jelenti, hogy a helyre, arra a varosra vagyik?
2010. júl. 21. 17:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt találtam,hátha segít:

[link]

2010. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! Ez a cikk nagyon erdekes es ugy latom, hogy sok igazsag van benne. Talan ez a targy, az iskola, a vizsga nem feltetlenul akademiai aggodalmakra vezetheto vissza, hanem ugy altalaban a megfelelesi kenyszer jele lehet. Ez jo magyarazat lenne, mert a ferjem eleg maximalista. Azota almodja, miota hazasok vagyunk. Talan attol tart, hogy ferjkent mindig megfeleljen, mert olyat is gyakran almodik, hogy nem mentem hozza, mashoz mentem. Talan ezzel allhat ez kapcsolatba. Jobban meg akar felelni.
2010. júl. 22. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!