Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtők! Mit jelent embert...

Álomfejtők! Mit jelent embert enni?

Figyelt kérdés

Álmomban találkoztam egy idegen nővel, aki embereket (férfiakat) ölt és utána megette őket. Mivel a szomszédom volt, meghívott magához engem és a férjem. Ott volt még valaki. Így 4esben leültünk az asztalhoz és felszolgáltak egy ropogósra sült fejet. Nem kívántam, de muszáj volt, mert attól féltem, ha nem eszek, megöl engem is a nő. Hát ettem. Vékony szeleteket, de így is felfordult a gyomrom. UTána hiába ettem koviubit, meg csokit, nem vette el az emberhús ízt. Arra ébredtem, hogy öklendezek.

Mit jelenthet szerintetek? Álmoskönyvben nem találtam hasonlót sem :( ---lefekvés előtt nem eszek már, szóval ez sem lehet a kiváltó ok



2012. febr. 8. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
nem vagyok álomfejtő,de épp akartam írni,hogy nehéz lehetett az előző esti vacsora...én egy velős pacal vagy egy csülökpörkölt után egy ilyen álom nem kizárt...
2012. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugy tudom, az almokat ugy kell ertelmezni, hogy a benned felmerülö erzeseket kell vizsgalni. (Tehat masodlagos a kepi törtenes...)

Sztem van egy nö ismerösöd, vagy egy olyan kep benned a nökröl, hogy "megeszi" atvitt ertelemben az embert. Nekem atvitt ertelemben az emberevö jelentese = megszünteti az identitasat, sajat egyeniseget, uralmara hajtja az embert. (Neked, ha elgondolkodsz rajta? Mert ez szamit az elemzes soran!)

Az, hogy az alomban szomszedod = jelentheti azt, hogy olyan közeli szemely, akivel normalisnak tünö kapcsolatban vagy (illik elmenni latogatoba)


"Nem kívántam, de muszáj volt, mert attól féltem, ha nem..."

Tudat alatti felelem, maosk elvarasai szerint elsz? Attol tartva, ha nem teszed meg ezt es ezt, akkor annak nem jo következmenye lesz rad nezve?


"Hát ettem. Vékony szeleteket, de így is felfordult a gyomrom. UTána hiába ettem koviubit, meg csokit, nem vette el az emberhús ízt. Arra ébredtem, hogy öklendezek."

A masok elvarasainak eleget teszel, de ezt annyira undoritonak erzed, hogy öklendezel. Ezutan büntudatod van, nem tudod tultenni magadat hamar a probleman es elengedni, hanem "forgatod magadban" es öklendezel, undorodsz magadtol, hogy kepes voltal arra a tettre.

Sztem felhivja a figyelmet, hogy vmit mashogy kene tenni, hogy legy önmagad! Ha vmivel nem ertessz egyet, ne tedd meg, es ezt veszekedes nelkül is lehet közölni. (Eröszakmentes kommunikacio temaban utananezhetsz.) A masik reakcioja persze ettöl lehet ellenseges, a dönteset el kell fogadni. Kerdes, kinek akarsz megfelelni? Meg lehet-e mindenkinek? Kinek az eletet eled?

2012. febr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Így hogy leírtad, tök logikusnak tűnik és így tudok kire asszociálni.

2012. febr. 8. 13:56
 4/8 anonim válasza:
Nem nézted pénteken a Hannibált?
2012. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Bocsi,szombaton...
2012. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem. utálom a horrort és tévém sincs
2012. febr. 8. 22:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Szivesen. :)

2.

2012. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi a ? TV nélkül milyen az élet? pff am egyszerű : kannibálok az őseid
2012. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!