Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet ekkora összefüggés?...

Hogy lehet ekkora összefüggés? Tudom hogy hülye kérdése de hát ez van.

Figyelt kérdés
1. nap láttam hogy valaki piros balaton szeletet evett és az nap este azt álmodtam hogy a srác aki KICSIT tetszik nekem (lehet hogy én is neki) adott nekem egy olyan csokit, másnap semmi nem volt, 3. nap viszont pont balaton szeletet ettem. Az anyám vett nekem meg a tesómnak csak a tesóm nekem adta az övét. Lehet valami össze függés ezek között?
2011. dec. 3. 15:09
 1/4 yossarian44 ***** válasza:
Ja, mert a piros balaton aztán egy rohadt ritka csokoládé... nagyon megdöbbentő...
2011. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hogy anyud adott olyan csokit vagy a véletlen műve vagy beszéltél álmodban.. hogy álmodtál róla, az agyad az elmúlt napok eseményeit dolgozta fel és az információ adatok egy kicsit összekutyulódtak.
2011. dec. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
utolsó: köszönöm :)))
2011. dec. 10. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:
nincsmit.:)
2011. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!