Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Másnak is volt már tudatos álma?

Másnak is volt már tudatos álma?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nekem volt egy olyan álmom, hogy az álom menete, folyása közben, az egyik szituációban beugrott az a gondolat, hogy "hé, hiszen álmodok!" amint felismertem a helyzetet, teljesen megváltozott az egész. Nem foglalkoztam az álom menetével, hanem arra gondoltam, hogy mivel álmodok, bármit megtehetek, ezért most repülni fogok. A szituáció amúgy az volt, hogy valakivel álltam egy országút szélén és beszélgettünk, aztán egész egyszerűen faképnél hagytam, és heves karcsapásokkal elrepültem :DD Másnak is volt ilyenje?
2011. nov. 7. 12:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen, mert úgy ki is lehet jönni, ha jó ha rossz a álom:)
2011. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kérdező!Ez teljesen normális én pl mindennap tudatosan álmodok!:D:D
2011. nov. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is volt. Olyan volt, mintha valami videojátékban lettem volna, aztán egyszer csak mondom magamnak: mi a fene? Én nem lehetek egy videojátékban :D Éppen elkezdtem élvezni, de felébredtem.
2011. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Velem nem
2011. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Velem is történt ilyen többször is nagyon klassz de ritkán valamiért nem tudom befolyásolni azt s ha rémálmom van na akkor az szar akkor már csak annyit tudok megtenni hogy felébredek:S
2011. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kb. 10-12 alkalommal, a legtöbbjük alig 2 perces volt (mindig agresszíven támadnak az álomalakok ha tudatosan álmodásról van szó).


Amint észrevettem hogy álmodom, kicsit megdöbbentem (minden olyan tűéles és részletes mint az életben!) - óvatosan körbenéztem, interakcióba léptem az álomalakokkal mászkáltam összevissza, repültem, megpróbáltam valami természerfelettit. Ennyi, az állam nem esett le az egésztől.

2013. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!