Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Másnak is volt már tudatos álma?

Másnak is volt már tudatos álma?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nekem volt egy olyan álmom, hogy az álom menete, folyása közben, az egyik szituációban beugrott az a gondolat, hogy "hé, hiszen álmodok!" amint felismertem a helyzetet, teljesen megváltozott az egész. Nem foglalkoztam az álom menetével, hanem arra gondoltam, hogy mivel álmodok, bármit megtehetek, ezért most repülni fogok. A szituáció amúgy az volt, hogy valakivel álltam egy országút szélén és beszélgettünk, aztán egész egyszerűen faképnél hagytam, és heves karcsapásokkal elrepültem :DD Másnak is volt ilyenje?
2011. nov. 7. 12:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Gyermekkoromban egyszer volt ilyen és faja volt!!! :)
2011. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Igen, elő szokott fordulni. Általában utána nem sokkal fel is ébredek, de azért még van időm tudatosítani magamban, hogy ez álom.

Pl. volt olyan, hogy álmomban üldöztek, és féltem. Erre egyszer csak beugrott, hogy de hát ez csak álom, úgysem bánthatnak! És akkor mondtam, hogy a fene fog futkosni feleslegesen. :P

De tényleg, velem többször van.

2011. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez mitől van amúgy? Ez "gáz" dolog? Gondolok arra, hogy az álom utalhat sok dologra, pl. biológiai folyamatok változására a szervezetben.
2011. nov. 7. 12:24
 4/16 anonim ***** válasza:

Nagyon is sokszor :)


[link]

2011. nov. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.

Szerintem semmire nem utal, csak van, és kész. :) Nem kell megijedni.

Talán - de nem biztos - jelentheti azt, hogy fáradtabb az ember a megszokottnál, és amikor eljutsz a felismerésig, hogy álmodsz, az azért van, mert normál esetben már felébrednél, de mivel fáradt vagy, még húzod kicsit a dolgot. :D

2011. nov. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ez nem egészen így müködik :)


Viszont az oldalt amit belinkeltem átolvashatjátok, van sok technika a tudatos álom elérésére is.

2011. nov. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Én nem igazán hiszek semmiféle misztikus magyarázatban, ezért számomra nincs jelentősége a tudatos álomnak. :)

2011. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Ne ijedj meg, ez normális, nagy "hozzáértők" azt mondják, hogy aki minél többször tud így álmodni azok fejlett szinten vannak mentálisan és szellemileg, nekem 1 héten legalább 5-ször ilyen álmom van ahol én irányítok. Azt mondják, hogy minden este visszaálmodjuk az előző napot, így dolgozzuk fel és van egy módszer arra, hogy elő lehessen idézni ilyeneket, (bár én nem próbáltam) mégpedig az ha egy nap többször megállsz és megkérdezed magadtól hogy ébren vagyok vagy álmodom, és válaszolsz, ezáltal az álmodban is "felébredhetsz", de ez nem tudom mennyire igaz. Az tény, hogy jobban szeretem ezeket az álmokat mert akármit megtehetek....mégis úgy mint ha ébren lennék, és az a jó, hogy kipihenten ébredek attól függetlenül, hogy egész éjjel "mentem"
2011. nov. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kedves ötödik: Nincs ebben semmiféle misztikus dolog. De nem is lepödöm meg, hogy így állsz hozzá :)
2011. nov. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én abszolút nem misztikusság terén közelítem meg a dolgot, inkább biológiailag akartam megtudni a miértet. Nekem is volt olyan, hogy rémálom közepette föleszméltem hogy hé álmodok, most pedig felakarok ébredni. Arra gondoltam, hogy most becsukom a szemem, és mikor kinyitom ébren leszek. És úgy is lett.
2011. nov. 7. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!