Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom? (lent)

Mit jelent az álmom? (lent)

Figyelt kérdés
Múlt héten egy kutyával álmodtam,és amikor másnap reggel kimentem az ajtón,az első dolog amit észrevettem,egy kóborkutya volt.
2011. okt. 11. 21:06
 1/2 x) ***** válasza:

A google neked is tud ám segíteni :)

kutya:

Ha ideges, agresszív: belsõ feszültséged akadályoz feladataid elvégzésében, valakinek -ismerõs, munkatárs - már a látványa is feldühít. Ha nyugodt, barátságos: önbizalmad nagy, kiegyensúlyozott vagy, könnyen veszed a nehézségeket. Ha ugatós: valaki közölni akar veled valami fontosat. Ha nagyméretû kutyát láttál az álomban: biztonságban érzed magad, megbízol saját döntéseidben. Ha kiskutya jelent meg az álomban: játékos természeted megsegít egy probléma megoldásában. Kutyaharapás: valaki elátkozott.

Az meg hogy másnap láttál egy kutyát lehet akár sima véletlen is.

2011. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azt hogy láttál egy kóbor kutyát és nem fogadtad be ezért 3 hét balszerencse fog érni figyeld meg
2011. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!