Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom? /lent/

Mit jelenthet az álmom? /lent/

Figyelt kérdés

Az éjjel nagyon furcsa és rossz álmom volt.

Azt álmodtam, hogy a barátnőimmel ünnepeltük a szilvesztert 2012-t. De még éjfél előtt volt és mentünk a faluban. Eljutottunk a temetőhöz, ahol egy boszorkány szelleme egy hatalmas sírt ásott és a mi dolgainkat dobálta bele, mert ezzel minket akart beledobni és élve elásni. De elkezdtem felé futni és gyorsan átváltozott egy fehér macskává és elszaladt. Ez után összeszedtük a dolgainkat, de nekem elindult egy videó a telefonomon amit már az anyukámnak mutattunk. Ebben az volt, hogy egy bárban ültünk mi csajok 4en és belém egy fekete "köd" belém szállt a számon keresztül és kiderült ez a boszorkány én voltam, mindent én csináltam. De erre se én se a barátnőim nem emlékeztünk miután "magunkhoz tértünk".


2011. okt. 4. 19:51
 1/7 anonim válasza:
Nem néztél előttem horrorfilmet? Mondjuk Odaátot? abban szoktak így a démonok az emberekbe szállni.
2011. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, régen nem néztem már se horrort se thrillert! Odaátot pedig imádom és tényleg úgy volt mint benne szokott lenni :)
2011. okt. 5. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Hányszor felteszitek ezt a kérdést, és én mindig azt mondom, hogy az álmok semmit nem jelentenek.
2011. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez nagyon nagy tévedés hogy az álmok semmit nem jelentenek!nézz utánna ez nem csak egy kitaláció mint pl:UFO , a mai napig nem tudják pontosan megmondani a tudósok sem h miért álmodunk.De a tudat alattinak igen sok köze van hozzá!
2011. okt. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki leírod, hogy mit álmodtál akkor megfejti. E-mail címe: pszichoglass@t-online.hu
2011. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elküldtem neki, köszi! És kb. mennyi idő szokott lenni még visszaír? :)
2011. okt. 8. 18:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Az változó. Néha nekem 2 nap, néha 1 hét, de eddig a makszimum nekem 1 hét volt. :P De érdemes kivárni.
2011. okt. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!