Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom? /lent/

Mit jelenthet az álmom? /lent/

Figyelt kérdés

Az éjjel nagyon furcsa és rossz álmom volt.

Azt álmodtam, hogy a barátnőimmel ünnepeltük a szilvesztert 2012-t. De még éjfél előtt volt és mentünk a faluban. Eljutottunk a temetőhöz, ahol egy boszorkány szelleme egy hatalmas sírt ásott és a mi dolgainkat dobálta bele, mert ezzel minket akart beledobni és élve elásni. De elkezdtem felé futni és gyorsan átváltozott egy fehér macskává és elszaladt. Ez után összeszedtük a dolgainkat, de nekem elindult egy videó a telefonomon amit már az anyukámnak mutattunk. Ebben az volt, hogy egy bárban ültünk mi csajok 4en és belém egy fekete "köd" belém szállt a számon keresztül és kiderült ez a boszorkány én voltam, mindent én csináltam. De erre se én se a barátnőim nem emlékeztünk miután "magunkhoz tértünk".


2011. okt. 3. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl sok bűbájos boszikat nézel.
2011. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bűntudatod van valami miatt? Szégyelled magad? Vagy nehezen nézel szembe azzal, hogy rosszra IS képes vagy?
2011. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt jelentheti ez az álom? pedig nem jut most ilyen eszembe, hogy valamiért bűntudatom lenne:/
2011. okt. 5. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, nekem ezek jutottak eszembe.

Nem vagy nagyon "jókislány", aki mindig meg akar felelni az elvárásoknak, mindig tekintettel van másokra, mindig jó másokhoz?

2011. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok az a fajta "jókislány". Élem az életem, sok barátom van, jó a kapcsolatom a szüleimmel, bulizni járunk. Normális! lehet vmi más jelentése is?:)
2011. okt. 6. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!