Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyermekkel álmodom, mit jelent?

Gyermekkel álmodom, mit jelent?

Figyelt kérdés
Elég gyakran visszatérő álmom, hogy kisbabám, kisgyermekem van. Mindig boldog vagyok tőle, a gyerek mindig más, de eddig mindig fiú volt. Tegnap először lány babával álmodtam. Van ennek valami jelentősége?
2011. okt. 7. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is sok álmom van, amit nem tudok megfejteni ezért kérek segítséget. Nagyon jól megtudja fejteni az álmokat, de részletesen írd le, hogy mi történik az álmodban ugyanis részletek alkothatják a megfejtést. Az e-mail címe: pszichoglass@t-online.hu
2011. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!!!
2011. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csecsemő. Pártfogó jó barátok segítenek bajodban. Csecsemősírást hallani: öröm. Csecsemőt fürdetni: ambó.


Gyerekek

Egy gyerek a legtöbbünknek rendszerint valami újszerû és kellemes dolgot jelképez. Nem nehéz rájönni miért pont egy gyermek jelképezi az életünk egy új szakaszát vagy új feladatát. Valószínûleg mi is úgy fogunk boldogulni az új feladattal, ahogyan a kisgyerek boldogul álmunkban. A gyermek néha az énünk ártatlan oldalára, vagy éretlen, gyermeki mivoltunkra is utalhat. Minden jelentése az álombéli szituációtól és érzelmi állapottól függ.

2011. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!