Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez? /lent/

Mit jelenthet ez? /lent/

Figyelt kérdés
Azt álmodtam h egy ismerősömmel vagyok valami fesztivál félén,rendezvényen.és egyszer csak a rendőrség elkezdett keresni de nem tudom már hogy miért és mindenki utánam nyomozott el akartunk menekülni onnan busszal jött is a busz,de mégsem mentünk megláttunk egy asztalt padokkal ahol egy idős bácsi ült egyedül és leültünk oda a bácsi ekkor felállt elővette a telefonját és mi ekkor elkezdtünk futni szólt a rendőröknek,és csíkor felső volt rajtam és mindenki aki csíkos felsőbe volt elkezdett menekülni mert olyanok voltak mint én.Óriási fehér sátor félék voltak amiken lyukak voltak vágva és azokon keresztül mászkált mindenki és menekültünk!Elég érdekes ennyire emlékszek aztán mást álmodtam!:)
2011. okt. 7. 11:31
 1/3 anonim válasza:
Félsz valamitől?Előtte állsz valami fontos dolognak ami nyomaszt?Az ha üldöznek,menekülsz,és folyamatosan "falakba ütközöl",az valami félelem,idegtépő munka jele lehet.
2011. okt. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végül is van amitől félek mondjuk a közeledő vizsgáimtól,lehet hogy ez miatt!Köszi a választ.
2011. okt. 7. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenkit üldöznek, akinek csíkos a felsője... Ez történt és történik a történelem során számtalanszor. Valakikre rámutatnak, hogy most ők alacsonyabb rendűek, üldözni kell őket. Pl. zsidók, értelmiségiek, polgárok, gazdagok, keresztények stb...
2011. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!