Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma az álmomban lecsúnyázott...

Ma az álmomban lecsúnyázott engem valaki, Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Am egy dagadt nő aki az egyik osztálytársam anyukája volt az álmomba (valóságba még nem láttam az anyukáját) egy szemüveg boltba.
2011. okt. 6. 05:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelent sztem, feltéve ha nem vagy csúnya! (engem meg sokszor üldöznek és megölnek kínoznak álmomba mégsem lesz belőle sehogy semmi, de olyan is volt hogy én rendeztem le őket :) semmit nem jelent.. az álmot meg egy kis ráhatással akárki tudja irányítani.
2011. okt. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszke de én felriadok ilyenkor te?
2011. okt. 6. 08:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Én általában nem, valahogy tisztában vagyok vele hogy álom és épp ez miatt nem is érdekel, de ezek a jobbik álomba tartoznak nálam, mikor pl. este megnézek egy szifi filmet ahol paraziták marcangolják szét az ember testét vagy irányítják akkor tuti hogy azzal álmodom és az egy tiszta álomképnél rettenetesen rossz! félelmetes és ha felkelek alig tudom magam túltenni rajta, tehát nekem már ilyen fokozatok vannak arra hogy simán üldöznek kivégeznek vagy lezuhanok olyanokra már fel sem kelek de ezt az agyam fel tudja turbózni úgy hogy még gusztustalan is és már én akarok felkelni hogy legyen vége, ez akkor szar ha mélyebb az álom amúgy nem olyan gáz mert könnyebb tudatosan is felkelni, huh! :D
2011. okt. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mantis religiosa ***** válasza:
Nos, ha szemüvegboltban csúnyázott le, legyél nyugodt, rossz a látása azért ment oda, holnap éjszakára meg lesz a szemüvege, és elismeri, hogy tévedett és milyen szép is vagy valójában.
2011. okt. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem az életben is lecsúnyáztak már, szóval addig örülj amíg csak álmodban.
2011. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy aggódsz, hogy tényleg ezt gondolják rólad. De lehet, hogy tényleg nem jelent semmit, vagy valami egész más szorongás az oka.
2011. okt. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 x) ***** válasza:
Talán az is lehet hogy tudat alatt csúnyának tartod magadat, vagy volt aznap egy élményed amitől úgy érzed nem vagy elég szép, talán csak annyi hogy láttál egy szupermodell kinézetű lányt. :) de az is lehet hogy semmit sem jelent.
2011. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!