Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom, ha...

Mit jelenthet ez az álom, ha még csak 14 vagyok? Lent

Figyelt kérdés

szóval azt álmodtam, hogy terhes vagyok, de max 4 kilót szedtem fel ezalatt. aztán a következő pillanatban már egy hotelben vagyok a rokonaimmal és anyával. egyszer csak csönget valaki, hogy bemutassa a lányomat,aki úgy nézett ki, mint egy 2éves tipegő és még nincs neve, de ráérek választani egyet később is. majd később anya figyelt rá, míg én bármi mást csináltam. a kislány valószínűleg az eddigi egyetlen 'kapcsolatomból' lett, ami nem volt komoly és semmi ilyesmi. (ez csak tipp, nem volt az álmomban)

aztán megjelent az a fiú, aki most tetszik nekem és műörömmel gratulált, aztán felkeltem.

ja mindehhez hozzátenném, hogy az álmomban mindenki annyi idős volt, mint a valóságban. azaz én is 14 éves voltam.

mit jelenthet ez?

előre is köszönöm:)


2011. okt. 2. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Terhes lenni

Régi magyar álmoskönyv

Szegénynek gazdagságot, gazdagnak szomorúságot; kinek felesége vagyon: elveszíti, kinek nincsen: szépet és szerelmeset szerez; más rendbeli embereknek betegséget jegyez.


Édesanyát látni: ajándékot jelez (Krúdy)


Gyermek. Minden álmoskönyv szerint általában szerencse. Krúdy álmoskönyv szerint: Saját gyerekét látni, ha fiú: jó; ha leány: rossz

Gyermekleány: nagy változás.

2011. okt. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy másik szerint ha terhes vagy álmodban az önmagáért beszél..Társaságot látni: nem jó.

Rokon, rokonság: nehezen betartható szabályok, kellemetlen kötelezettség.

Gyerek: pletyka.

Régi álmoskönyv; gyereket látni leánynak: igen nem jó.

Kisgyerek: veszekedés jele.

Fiú: mindenkinek szerencse.

2011. okt. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 x) ***** válasza:
Hmm.. ilyet én is álmodtam vagy 2 éve de fogalmam sincs mit jelenthetett :) velem nem történt utána semmi különös... nem gondolkodtál mostanában azon hogy milyen lehet terhesnek lenni? Vagy esetleg csak láttál egy terhes kismamát és az agyad így dolgozta föl.
2011. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát az MTV-n megy egy sorozat, a TiniMamik és lehet, hogy ez a fő oka, a terhes dolognak.. :)


köszönöm szépen az eddigi válaszokat!:)

2011. okt. 2. 14:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi mást nem jelent, minthogy ez a téma kerülget a környezetedben. Ennyi idősen nem szabadna már megtapasztalt kapcsolatokat, csak azért mert mindenki ezt csinálja, rosszul teszik.
2011. okt. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*megtapasztalnod
2011. okt. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! ne haragudj, de ez hogy jön ide? miért tapasztalnám meg?
2011. okt. 2. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!