Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú volt már csak pár részletére emlékszem...egy ilyen hatalmas barlangrend szerszerűségben vagyok...kb olyan ruha van rajtam mint egy régi görög harcoson...de a kardom nagyobb...sok terme van ennek a barlangnak...van benne 3 folyó is meg egy hatalmas nagy várfal...volt egy olyan terem ahol sok ember volt mind tiszta véresek voltak folyamatosan vakaróztak...egy olyan ahol vértenger volt, és amikor belementem valamilyen lények elkezdtek nyilazni...ja és minden csarnoknál voltak ilyen őrangyal szerűségek...csak rondák. Na azt nem akarom részletezni milyen nehéz volt átjutni egyik helyről a másikra, küklopszok, kentaurok, démonok, ördögök...minden volt ott lent....majd volt egy hatalmas befagyott tó... a jég egy részét áttörve egy hatalmas barlangba estem...ott volt egy hatalmas nagy 3 fejű bőr szárnyú angyal szerűség.három embert kínzott...és nem tudom hogyan egy külön sziklára ki volt láncolva egy lány...egy olyan lány akit ismerek, szerettem régen csak nemet mondott...majd rám támadt az a micsoda, véres küzdelem után (azt hittem megöltem). Majd odamegyek a lányhoz elvágom a láncait. Hát naná hogy meg akartam csókolni...de hirtelen újra fölkelt az a micsoda, és megkarmolt, én összeestem és lassan elsötétült minden...de a fájdalmat éreztem, reggel mikor fölkeltem nagyon fáradt voltam ...mit jelenthet ez az álom...vagy mi volt ez a hely egyáltalán...mindenhol szenvedő emberek voltak, sötétség, démonok...talán a pokol?
2011. okt. 1. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
De kár, hogy nem lehet bejutni egymás álmaiba, a tiédbe pl. szívesen mennék flesselni.
2011. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán a lelked barlangvilága?

A lány, aki nemet mondott, de te még mindig nem tudtad elengedni (megkötözve ott van mélyen, a befagyott tó alatt -- jegelted a hozzá fűződő szerelmet, hogy ne érezd, ne fájjon?), a sok szörnyeteg- olyan ösztönök, indulatok, harag, esetleg gyűlölet magadban, ami megijeszt, amit nem engedsz meg magadnak. Harcolsz a saját belső, rossznak (gonosznak) tartott én-részeid ellen, és ebben a nagy belső harcban elfolynak az energiáid?

Máskor is sokat vagy fáradt, energiátlan?


Nagyon erőteljes álom. Amúgy a képi világát honnan merítetted? Olvasol/nézel ilyesmit, vagy teljesen a fantáziád szőtte ilyenre?

2011. okt. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szoktam olvansi,tv-zni,gamelni...de ilyen helyet még nem láttam soha és ilyen lényeket sem...
2011. okt. 1. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!