Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sokszor almodom azt, hogy...

Sokszor almodom azt, hogy telekinetikus erőm van. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy éve majdnem minden éjjel azt àlmodom, hogy tàrgyakat reptetek, ezàltal pusztítani, ölni is tudok. Néha viszont csak vagànykodok ezzel àlmomban. Mi lehet ez? Ma éjjel is ezzel àlmodtam..


19L


2011. szept. 25. 15:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem, csak azt a szerencsétlen kereket forogtattam, tudod szerintem hogy mire gondolok. :D De annyira félelmetes volt egyszer, hogy inkább többet nem is próbálkoztam. Azt éreztem hogy az ujjamból kijön vmi áramszerűség (vagy franctudja) és abban a másodpercben ugyanannyi ideig mint ahogy éreztem ezt fordult egyet a kerék. Mondom jó ezt haggyuk én ettől félek köszönöm. :D
2011. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

félsz???

te lehetsz uri geller utódja, a színpad a tiéd XD

2011. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen, tudom miről beszélsz. Köszönöm, hogy megosztottad ezt velem :)
2011. szept. 28. 20:50
 14/17 A kérdező kommentje:
Már megint erről álmodtam. Fősulin voltam, és egy óra közben minden tárgyat lerepítettem az asztalokról. Mindenki ijedt volt, de senki se tudta, hogy ez az én művem, csak én...
2011. okt. 1. 07:33
 15/17 anonim ***** válasza:
Mekkora flesh lehet ez az álom, hú de jó neked! Én is lennék jedi álmomba de ehelyett mindenféle brutális álomba keveredek ahol örülök ha megúszom élve a történetet, egy darabban! :D
2011. okt. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kedves "A válasz megírásának időpontja: 09-28 20:00"!


Sajnos nincs telekinetikus erőd. :)

Ami kijött a kezedből, kutya közönséges elektromágneses hullám volt az infravörös tartományból, magyarul hő.


Te az Egely-kerékre gondolsz, itt van róla egy cikk:

[link]

Ha kicsit utánakeresel, megtalálod a videót is, amiben egy megfelelően melegített műkézzel meg tudták forgatni a kereket.


Egyébként Egely György egy tudatlan, értetlen, ostoba senki. Láttam egy videót, amiben egy IGAZI prof. (a BME-ről) elég keményen beégette. Szegény Egely csak pár sort ismételt, és nem igazán értette, hogy az miért nem elég.


Én magam is értek annyira a fizikához, hogy eldöntsem, az az ember nem ért hozzá. A mérési eredményei ált. helyesek, de a belőlük levont következtetések bődületesen naív szamárságok. (Mint az a viccbeli kutató, aki betanított egy szöcskét arra, hogy sípszóra ugorjon. Ezután kitépte a hátsó (ugró)lábait, majd megállapította, hogy azokkal hallott, hiszen már nem ugrál, akárhogy is szól a síp.)


_______________________________________


Kedves kérdező!

Az álmaiddal kapcsolatban azt javaslom, hogy élvezd. :)

Én gyakran álmodom, hogy repülök. Ennek az az oka, hogy szeretnék repülni. Ha lesz rá elég pénzem, veszek is egy siklóernyőt és valóra válhat az álmom. :)

Te ezek szerint tárgyakat szeretnél mozgatni. Ez egy fokkal nehezebb, de javasolnék valamilyen labdajátékot. Talán abban ki tudod magad élni. (Pl. a fallabda)

2011. okt. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem lehetseges az, hogy a valos eletedben inkabb vagy felos, es visszahuzodo? Tehat elfojtod az erzeseidet pl., mivel ennek a tunete is lehet ez az alom!
2011. okt. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!