Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Az éjjel elég ijesztő álmom volt...kicsit kísérteties.

Tudni kell előzményként, hogy egy olyan zene ment a tv-ben ( péterfy bori-vámpír) amit évekkel ezelőtt sokat hallgattam, és az első szerelem időszakára emlékeztet...szüleim akkor váltak, először voltam szerelmes stb stb. Ez a háttere.

Az álmomban rengeteg képtelenség jelent meg. Menekültem jelenlegi barátnőm anyjától és kis húgától, ők pedig mintha követtek volna. Budapest utcáiról van szó. Ahogy menekültem, eljutottam az álombéli 7. kerületbe, ahol szeretett nagyim ugyanolyan házban lakott, mint Tiszafüreden, megegyezett a 2 ház teljesen. Nem emrtem bemenni, csak odasandítottam, és menekültem tovább. Ekkor egy belvárosi udvarokon rohantam keresztül, kerítéseket megmászva. Féltema kutyáktól.Sok kutyás hölgy mászkált ott. Ezután még a bérházak között, egy földútra értem, onnan haladtam tovább a házak aljában osonva, nehogy észrevegyenek immáron a nagyimék, testvérem stb. Lefordultam és egy alagútba jutottam le, ahol 2 drogos alak akart valamit, de leráztam őket is. Ezután beértem valami mocskos helyre, ahol megjelent az első szerelmem. Szexelni keztünk, és ekkor megvágott 1 késsel, összevesztünk és elment. Mint ahogy anno kilépett a éeltemből. Volt ott 1 másik lány is, de nem tudom pontosan ki, talán jelenlegi barátnőm. ÉS 1 hang azt suttogta ő vele minden jobb lesz.Felejtsem el a régit. Örökre. Ezután pedig hirtelen iskolámba voltam, ahol áltlaános, középiskolai és jelenlegi osztálytársak jelentek meg. Itt mindneki arról beszélt ki mi lesz. Nem tudom hova tenni ezeket az álmokat, eléggé felkavart.

Annyit még tudni kell, barátnőmmel aludtam. Sokat menekülte ebben az álomban, sok félelmem volt.


2011. szept. 19. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy még mindig érzel valamit az első barátnőd iránt? És lelkiismeret furdalásod van, hogy ezt nem lehet, hisz van barátnőd? Én erre következtettem.
2011. szept. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon erős és mély szerelmet éreztem iránta, amolyan mérföldkő az életemben. Az események már 3,5 éve történtek,igen belém ivódtak. De a jelenlegit is nagyon szeretem, talán a "váltás" történik nálam, ez a mély szerelem, ami engem jellemez. Átveszi a helyét,hosszútváon, szépen, lassan. Én erre gondoltam. Magát az egykori lányt már nem szeretem, inkább ezek az emlékek a felkavaróak.
2011. szept. 19. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!