Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyerekkori álmom, néha még ma...

Gyerekkori álmom, néha még ma is visszatér. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Abban a lakásban vagyok, ahol mindig is éltem, az ablak alatti kanapén a nagypapám ül (anyai ágról nagypapa) aki nagyon korán meghalt 3 éves körül lehettem. De az álmomban idősebb vagyok. Anyu a kertből jön föl a frissen mosott és száradt ruhákkal, én elé rohanok, ő leteszi a ruákat az ajtó elé. ÉS itt jön a furcsa pont, tisztán emlékszem, hogy az összehajtogatott ruhák tetején egy eperjó csoki volt. Máskor is vannak intenzív álmaim, amikre nagyon pontosan emlékszem, de ez még azoknál is intenzívebb.
2011. szept. 3. 05:42
 1/1 anonim válasza:
A visszatérő álmok gyakran abból alakulnak ki, hogyha nyomaszt valami, vagy ha van egy megoldatlan vagy megfejtetlen problémád. Biztos gyerekkorodban nagyon szeretted az eperjó csokit és ezt ezért álmodtad. Szerintem a nagypapáddal azért álmodtál, mert nem tudtad 3 évesen feldolgozni, hogy meghalt. A többi dolog is valószínűleg valami emlék. Én ezekre tippelek.
2011. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!