Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Évek óta visszatér ez az...

Évek óta visszatér ez az álmom, mitől lehet? Mit jelent?

Figyelt kérdés

Egy hotelban vagyok, ahol kiderült,hogy megöltek éveken át fiatal prostikat, és a szellemük ott bolyong. Amint megoldom, az összes lány látható lesz, és össze meg vissza mennek. Ezt évek óta álmodom.


Aztán nem olyan régen, volt egy olyan,hogy egy felgyújtott hotelbe bemegyek, és látom a halottak szellemeit. Kiderült,hogy a hotel tulajdonos gyújtotta fel, és meghalt szinte mindenki. A lánya is. És Ő kéri a segítségem. És ez is régen, kábé 50 éve volt.

Erre valamelyik nap a Corában találok, egy ütött-kopott hotel táblát,meg kulcstartót, meg ilyeneket. Pont olyat, mint ami ott volt.


Nem nézek sok szellemekkel suttogót, nem is hiszek a jelentőségében,de ez zavar. Van valami jelentése/jelentősége?


2010. júl. 25. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem..majd akkor lesz jelentősége,ha a MedveDisznóember beránt a hotel előtti bokorba,és a kiscsajjal,meg a Babi nénivel együtt megerőszakol...És téged is bevisznek a hotelba..xD

^-^

remélem segíthettem:)

2010. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mien színűek a szellemek fehér/kicsit átlátszó vagy sötétszürke/fekete?
2010. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az álmoskönyvben ennyit találtam: Szellemekkel lenni: nagy és váratlan élmény.
2010. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Az első válaszolónak: rendben, amíg nem lesz south park jelenet, addig nyugodt vagyok :D


A második válaszolónak: Nos, olyanok, mintha élnének,de kicsit fényesebb körülöttük, és minimálisan átlátszóak. De színesek.


A harmadik válaszolónak: Remélem végre pozitív lesz... a hotel/szálloda meg azt jelenti, hogy elbújnék a világ elől, meg ilyenek. Mert, hogy az egy ideiglenes szállás, vagy mi.

2010. júl. 29. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi,az álmok félreérthető ingerek, amelyeket egy személy a maga módján sokféleképpen értelmezhet. Az álmok jelentőségét azonban az álmodó szemléletmódja, s nem az álom tartalma határozza meg.„ Alvás közben nem az álmodás a legáltalánosabb elmebeli tevékenység, hanem a gondolkodás.Általában mindennapos dolgokkal, gyakran a tegnap vagy a holnap életszerű eseményeivel foglalkozik, és rendszerint hétköznapi, alkotásképtelen és ismétlődő.”
2010. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2010. szept. 9. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!