Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sírva kelek fel és néha...

Sírva kelek fel és néha elkezdem ütni. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van 1 kis problémám :S mindig azt álmodom,hogy megcsal a barátom,legtöbbször veszekedés után álmodom ezt,de amikor ezeket álmodom felkelek sírok és elkezdem ütni és utána vissza alszom :O Miért van ez??
2011. szept. 1. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert nem birsz külömbséget tenni álom és valoság közöt.
2011. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mért ne bírnék? Ezek ilyen visszatérő álmok,sokan azt mondják h azért van,mert én fogom megcsalni de ez bolondság..
2011. szept. 1. 14:11
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
az sztemse. maximum félsz hogy ö csal meg téged a valoságba is azt azért álombol felkelve me gazér sirsz meg ütöd mer akkor mé gottvagy hogy aszited nem álomvolt de utána rájösz hogy mégis azt visza komálsz .
2011. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Mért ne bírnék?"

Akkor miért ütöd? Szerintem is kevered olyankor még az álmot a valósággal. Mondanám, hogy alvajáró vagy, de akkor nem is emlékeznél rá. (Párom csinált ilyet, de ő nem emlékezett utána.)

2011. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy valamit meg érzel, tudatalatt,vagy betegesen féltékeny vagy, ami rá nyomja a bélyegét az éjszakáidra.
2011. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Az előttem szólóknak igaza van. Nem tudod, mi a valóság és az álom, amikor a 2 határánvagy. De ne üsd! Ha tovább is csak ütöd, amikor rosszat álmodtál, nem lesz jó vége. Amikor felkelsz, akkor pár percig ne csinálj semmit, csak gondolkozz el, hogy most felkeltél, és csak álmodtál! Azért álmodsz ilyeneket, mert félsz, hogy megteszi egyszer. Féltékenység. Szóval tanulj meg különbséget tenni az álom és a valóság közt.
2011. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vigyázz mert még álmában visszaüt! :D
2011. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nehogy legközelebb a körömreszelőt vágd a hátába! Nem vicc!
2011. szept. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
47%
Lehet, hogy ez egy megérzés. Én azt mondom járj utána, de óvatosan nehogy a kapcsolatod bánja!
2011. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
ilyet csinálna a barátnőm, szakítanék vele.
2011. szept. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!