Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az hogy akármilyen...

Miért van az hogy akármilyen hangosan szól az ébresztőm nem kelek fel rá apu szól egyszer h jóreggelt és egyből felkelek?

Figyelt kérdés
Kb 20x szól az ébresztőm úgy h az egész családom felkel rá .. de én nem csak fogom és kinyomom [úgy hogy erre nem is emlékszem..] viszont apu szól és egyből felkelek , de ma aztmondta h ő nem fog minden reggel felkelni h engem keletegessen mert nem kelek fel az ébresztőmre.. Szerintetek miért van ez,és mit tehetnék? viszonylag hamar elalszom.. és rájöttem hogyha álmodom akkor mindig elalszom..
2011. máj. 10. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Csak úgy közlöm veled, hogy aki álmodik, az tuti ellaudt....nem kellett volna rájönnöd, hogy te is :D

Aztán a másik meg, hogy az óra nem ösztönöz, de egy személy igen. Talán éppen azért mert élő ember szól hozzád....De rossza a kategória :D

2011. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen.És az ébresztőre túl álmos vagy, így egyszerűen lenyomod, már szinte reflexből vagy mi rutinból észre sem veszed, apud meg talán egy kicsit szigorúúb?? És igen apud már jelzi h most már muszáj felkelni, nem lehet tovább húzni.


én is így vagyok nem kelek fel az ébresztőre, e én akkor, ha valamiért korábban akarok kelni.

2011. máj. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az utóbbi időben már az asztalomra szoktam rakni, hogy gyalogolnom is kelljen érte. Nem vált be sokáig, mostanában már félálomban felkelek, kinyomom, és visszafekszem aludni. Amikor kelek 4-5 óra múlva, nem is emlékszem rá. Ma is 2 zh-t buktam emiatt.
2011. máj. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

:D pedig ezt ki akartam próbálni, amit utolsó :D de kezemben fogva alszom el, általában :D

Nekem tv van bekapcsolva ébresztőre...mármint adott óra, perckor bekapcsol...Most a kapsolót akarom meessze tenni..de így...:D

2011. máj. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18:26 XD én is próbálkoztam ezzel, nekem se jött be, én el se mentek az asztalig hagytam h lejárjon. nekem az vált be h rögtön felkelés után bekaptam egy cukrot (amit előző este tettem oda) pár perc és már kinn is vagyok az ágyból
2011. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez kérlek szépen a horoszkópod miatt van :D Ha már ebbe a ketegóriába tetted.


"és rájöttem hogyha álmodom akkor mindig elalszom.."


Ezt a részt nem vágom.

Amúgy az ébresztő nálam se használ általában, a gyereksírás a szomszéd szobából annál inkább.

2011. máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megfelelő ébresztőhang megteszi a hatást! Sikítás pl.
2011. máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Velem is ez van.. ébresztőre nem kelek fel.. de az utolsó jó ötlet.. egy jó hangos ébresztőhang pl sikítás. Arra 100% hogy felkelsz :D
2011. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de én pl, síktást keltene, szivbajt is kapnék.

Ezért amellett hogy halk se legyen, túl hangos se jó..

2011. máj. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Vedd fel apukád hangját, ahogy azt mondja Jó reggelt :D Mondja el többször egymás után jó hangosan, te felveszed és azt rakd be ébresztőnek :D
2011. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!