Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy fölvettem egy nagyon koszos ruhát (nem tudom miért), alul pedig tiszta ruha volt rajtam, és úgy mentem be egy templomba. Leültem egy öreg bácsi mellé, és eléggé szégyelltem magam hogy olyan koszos ruhában voltam (fehér volt amúgy, csak mintha sáros lenne) és le akartam venni, csak féltem hogy a pap rám szól. de aztán végül nagy nehezen sikerült levennem, mikor senki sem figyelt.


Mit jelenthet?


2011. aug. 30. 08:21
 1/4 anonim válasza:
61%
Azt hogy mosd a ruhád.
2011. aug. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Azt hogy szégyellsz valamit a való életben is?
2011. aug. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
El fog romlani a mosógéped mire az utolsó tiszta ruhád felvennéd,és már nem lesz időd kihívni a szerelőt különben lekésed a buszt.Figyelj arra hogy mindig legyen nálad egy tartalék mosógép illetve legalább egy mosónő a kezed ügyében,és elkerülheted a hasonló valós szituációkat.
2011. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi második :)


mentek amúgy a piros és a zöld kezek

2011. aug. 30. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!