Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt? Nagyon...

Miért álmodtam ezt? Nagyon érdekelne:S

Figyelt kérdés
egy két napig állandóan azt álmodtam hogy az osztályommal..azt hiszem elmentünk vonatozni és valami sziklás barlanga mentünk és én állandóan feszítettem magam,mert ki akartam esni a vonatból mikor kanyarodott..nagyon nagy erő kellett hozzá hogy ne essek ki.Meg hogy nekem kellett vezetni és kiestem meg nem tudtam irányítani..nagyon érdekel:Sköszi előre
2011. aug. 27. 21:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
akkor beszüntetem vele a kapcsolatot..köszi hogy segitettél:)
2011. aug. 27. 22:46
 12/12 anonim ***** válasza:

úgy érzem hogy elég nyitott voltál efelé a bizonyos valaki felé

Szóval első lépésben csak hidegülj el tőle amikor beszél veled ne figyelj rá csak bólogass vagy valami hasonló nem kell feltétlenül kerülni ha barátaid vele is vannak

És 1-2 hét múlva csináld meg megint a tojásos próbát ha még akkor is vissza pattan akkor kell kerülni vagy lehet hogy nem is ő az. De bizonyára ő az.

2011. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!