Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Párom és Én motoron ültünk.elég ygorsan haladtunk egy 4sávos úton mikor elöttünk egy autós és egy motoros egymásnak ütközött elég keményen.mi sem tudtuk megúszni mert ahogy kikerültük őket nekicsapódtunk egy fánka.megúsztuk kisebb horzsolásokkal de akik a balesetet szenvedték mind a ketten a földön feküdtek.hívtam a mentőket és azt mondták ,hogy nem tudnak kijönni mert jelenleg nincs bent mentőautó....:O.szörnyű volt mert láttam h szenvednek szegények de nem tudtam segíteni.Ráadásnak tisztára valós volt.....szimpla álom lehetett vagy jelent vmit?
2011. aug. 25. 12:59
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nem jelent semmit, de azért ez elsősegély felszerelés mindig legyen nálad!
2011. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Démiennek szolics ***** válasza:

Lehet, hogy csak egy rossz álom volt, és nincs semmi jelentése. :)

Viszont ha van, akkor elképzelhető, hogy a közeljövőben olyan szituációba kerülsz, amiben tehetetlennek érezheted magad, és magadra leszel utalva.


De inkább az a változat legyen, hogy ez csak egy rossz álom volt :)

2011. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Közúti balesettel álmodni utalhat arra, hogy érdekeid, céljaid vagy életstílusod ütközik másokéval, illetve veszélyes és felelőtlen vezetési stílusra figyelmeztet.
2011. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dehát nem az én hibából történt akkor másra is utalhat?mondju h más miatt kerülünk bajba?
2011. aug. 26. 09:43
 5/6 Démiennek szolics ***** válasza:
Igen, ez is elképzelhető.
2011. aug. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Másra IS, azt neked kell tudni.
2011. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!