Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Mielőtt elolvasnátok, hülyeségeket írnátok, tudatom veletek, hogy igaz, és szeretnék megfejtést kapni az álmomra. Köszi:)

Azt álmodtam, hogy Benkő Dánielbe beleszerettem, és egy buli alkalmával egy erkélyen elvesztettem vele. Az aktus csak annyiból állt, hogy betette a hegyét. Furcsa, élethű érzés volt. Amint ez megtörtént, én elsírtam magam, beszaladtam a házba, ahol a többiek csak röhögtek velem, mint kiderült csak fogadás volt Benkő részéről. Én sírtam, és sírva is keltem fel.


17 éves vagyok, van barátom, aki 22 éves, szeretem és tervezzük az első együttlétet. Ritkábban találkozunk, mivel más városban lakunk, a baráti körét nem igazán ismerem. Ez az álom félek, arra akar rámutatni, hogy valójában csak arra kellek neki... Lehet hülyeség... Örülnék, ha valaki tudna valami használható véleményt adni erre. Én úgy gondolom, Benkő személye jelen esetben lényegtelen (egyébként utálom azt a manust és undorítónak tartom).


2011. aug. 24. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet csak 1 hülye álomvolt de lehet jolgondolod
2011. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
eleve nemértem,miért kell egy 17éves lánynak 22éves csődör, bár inkább fordítva érdekelne, mindegy ez nem az én dolgom...először is a válaszodon kívül. eléggé butus dolog egy olyannal elveszteni, akinek a baráti körét sem ismered. Nemtudhatod mit csinál kivel, kivel csal meg. Amugy ha hasonlót álmodsz jobb megbeszélni szakemberrel, mert az ehez hasonló álmok dilemmát okozhatnak az évek során. lehet nem most, lehet nem egy év mulva de elő jöhet.
2011. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem hülyeség, kikérem magamnak! :DDD

Szlovák álmoskönyv szerint: Benkő Dániellel álmodni, aki csak a fallosza hegyét helyezi belénk, mégis elvesztjük a szűzességünket jelenti, hogy a közeljövőben nagy csalódás ér bennünket, mert a közeli áruházban vásárolt melltartó helyett otthon a csomagban nyers borjúfejet találunk.

2011. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!