Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Meg lehet szüntetni a visszaté...

Meg lehet szüntetni a visszatérő álmokat?

Figyelt kérdés

Már vagy öt napja álmodom ugyanazt. Lehet, hogy hülye kérdés, de nem lehet valahogy ,,megszüntetni"?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 24. 17:06
 1/10 anonim válasza:
Szerintem járj utána mit jelenthet. Való színű valamit akar mondani neked az álmot, lehet valamit nem úgy csinálsz ahogy kell.
2011. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Esetleg ha te is le írnád őket, akkor rájönnél, hogy miért álmodod ezt. És hogy mit kell tenned, hogy elmúljon. Nekem segített.

Például a kutyáddal álmodsz valamit. És rájött, hogy te jó ég mióta nem vittem el sétáltatni, hát ezért álmodom ezt! Elviszed sétáltatni és elmúlik az álom! Tudom nagyon hülye példát hoztam fel...:DD

2011. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyan álmok, amikért bármit megadnék, hogy visszatérőek legyenek xd
2011. aug. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Másodiknak: Igen, már leírtam, de továbbra sem tudok rájönni.

Álmomban egy hosszú folyosón megyek lehajtott fejjel, előttem is van néhány ember, köztük egy kisebb fiú. Egy pincébe kezdenek lekísérni, de ekkor egy katona a folyosó végén kiabál nekem valamit egy ismeretlen (hangzásából ítélve valamilyen szláv) nyelven, és int nekem, hogy fussak felé. A következő kép, hogy egy lovaskocsin megyek egy havas erdőben. Utána valahogy kiderül, hogy ez egy kivégzés volt, és hogy a kisfiút kellett volna ,,megmenteni" és nem engem.


Én ebből nem sokat tudok kihámozni. :(

2011. aug. 24. 17:52
 5/10 anonim ***** válasza:

A visszatérő álmok valamilyen feloldatlan lelki konfliktusra utalnak.


Ha tudsz angolul, akkor itt [link] egyesével bepötyögve megfejtheted a motívumokat. Itt inkább pszichológiai oldalról közelítik meg az álomfejtést, nem a babonákéról.

2011. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen még egyszer! Minden válaszolónak ment a zöld kéz!

Igen, tudok angolul, megnézem!

2011. aug. 24. 19:00
 7/10 anonim válasza:
Valami miatt bűntudatod lehet(tudatos, tudattalan)És emiatt a kisfiú miatt(testvér?)Valami halál eset? Annyi mindenért érzi magát az ember felelősnek amiről nem is tehet.
2011. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha az álom arról szól, hogy az álmodó folyosón tartózkodik, akkor egy ún. átmeneti életszakaszában van. Lehet, hogy az álmodó nem kielégítő helyzetben van jelenleg, de mégsem képes másként dönteni, minthogy elfogadja az elkerülhetetlent. Az erdő arra utal, hogy a lélek olyan tartományokba indul el, amelyeket még nem ismer. Ahhoz viszont, hogy kipuhatolja mi történik a környezetében ösztönösen kell haladnia és minden képességet használnia. Az erdő az álomban arra is utalhat, hogy az álmodó utat tévesztett a jelenlegi életében. Ha az ember lovaskocsiról álmodnik, az a modern gondolkodástól eltérő, régi beállítottságú személyre vall. Minden mozgással kapcsolatos szimbólum a figyelmet arra a képességre irányítja, hogy az életben olyan változásokat kell eszközölni, amelyek segítségével fejlődik a személyiség. Ha az álmodóra álmában rálőnek, ez azt jelzi, hogy megbántották; egy nő álmában jelenthet nemi aktust is. A hó a kikristályosodott víz, ezért annak a szimbóluma, hogy egy terv konkrét formát ölt, de az álomban érzelmi ridegségre is utalhat.
2011. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszi az elemzést :)

Nem, nincs fiú testvérem, de az álmomban - ez kicsit furcsa - de olyan érzésem van, mintha a tesóm lenne

2011. aug. 24. 19:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! :)


PS: véleményem szerint a kisfiúnak az álomban nincs túl nagy jelentősége....inkább a való életben meglévő barátokra, ismerősökre enged következtetni.

2011. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!