Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez jelent valamit? Meg lehet...

Ez jelent valamit? Meg lehet szüntetni? :/

Figyelt kérdés

Visszatérő álom, már két hete. Egy nagyon szép palotában vagyok, amikor lázadó emberek betörik a kaput, és rohanni kezdenek felém. Én felfutok egy lépcsőn, de nagyon nehezen, mintha a lábaim ólommá váltak volna. Elbújok a lépcsőfordulóban, miközben a lépcső másik oldaláról egy másik csapat fut felém. A két sereg ezután egymással kezd harcolni. Az álom végén pedig egy piros ruhás katonát látok (?). Mindig nagyon félek tőle.

El lehetne érni valahogyan, hogy ne álmodjak többet ilyet? :/


2011. okt. 25. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
előző élet lehet...
2011. okt. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamire tanítani akar ez az álom. Nem fog megszűnni, amíg ki nem találod, hogy mire, és meg nem tanulod azt a leckét. Én a magamét megtanultam. De sajnos nem vagyok elég okos, hogy megmondjam neked a te leckédet.
2011. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Seila ***** válasza:
Lesz olyan személy, aki felajánlja majd a segítségét neked, de Te egyáltalán nem fogod elfogadni tőle ezt és pedig nagyon szükséged lesz arra a segítségre, csak Te nem akarod majd, mert tartasz tőle nagyon és nem bízol benne, pedig jót akar neked valamiben.
2011. okt. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!