Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez akkor most jelent valamit?...

Ez akkor most jelent valamit? Ha igen, akkor mit?

Figyelt kérdés
Van egy srác, nem az osztálytársam de együtt járunk matekra nem elég hogy jól néz ki nagyon okos is, és nekem tetszik. Múlt héten egész héten hiányzott és megtudtam a számát, de ő nem tudja az enyémet uh küldtem neki egy névtelen sms-t hogy: Gyógyulj meg! :) és utána éjjel vele álmodtam. Azért gondolom hogy az álmom jelenthet valamit mert a lényegre nem emlékszem csak részletekre. Nálunk voltunk és úgy volt hogy négyen (a srác, én, a srác legjobb barátja akivel én is jóban vagyok, és egy csaj akire nagyon féltékeny vagyok mert jóban van vele) leültünk egy körszerűségbe és a srác kapott egy sms-t ami olyan volt, mintha én küldtem volna egy nappal korábban de csak most kapná meg és én ezt tudtam mármint hogy ezt az sms-t kapta meg, és elővette a telefonját ami egy világoskék cigarettás dobozban volt, elővette elolvasta az üzenetet és annyit mondott: Ez a hülye p**** sem tudja mikor vagyok beteg. Én ott ültem mellette és nem nekem mondta olyan volt mintha rosszul tudná kitől kapta, de gondolna valakire. Emlékszem hogy én a földön ültem a két fiú egymással szembe széken a lány pedig velem szemben volt és a falnak támaszkodott, állva. Nem emlékszem hogy kerültünk oda és mit csináltunk azelőtt hogy a srác megkapta volna az smst... Nem tudom mit gondoljak!
2011. okt. 27. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak felizgatott az sms, és aggódtál, hogy mit fog rá reagálni. Nem hiszem hogy van jelentése, legfeljebb az, hogy kicsit vakmerő voltál, de sztem egy névtelen sms romantikus és izgató :)))
2011. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, jelent valamit az álmod. Hogy nagyon tetszik neked ez a gyerek, és féltékeny vagy egy másik lányra.
2011. okt. 31. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor oké. Köszönöm! :)
2011. okt. 31. 08:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!