Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet csak én vagyok a hülye...

Lehet csak én vagyok a hülye vagy jövőbe láttok?

Figyelt kérdés
Néha mikor álmomban meglátom a jövőt.Már mint úgy hogy pl azt álmodom (vannak lovaim) hogy egy 6 méteresre nő egy ló és egy borítékot tesznek rá mintha elakarnák postázni valahova.másnak az egyik lovam elakarták adni.vagy pl hogy hány és milyen kis kutyái lesznek a kutyámnak és rá egy napra ugyanolyan kis kutyák lettek mint álmomban és ugyan annyi.Pedig napközben ezekre a dolgokra nem is szoktam gondolni.vagy szimplán csak én vagyok a hülye?
2011. aug. 23. 22:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Aki lovakkal foglalkozik, azoknál nem szokatlan az adás-vétel. A kutya pedig nem nagy szóráson belüli kölyökszámot produkál... :)

Azokat az álmaid nem akarod elmondani, amelyek nem teljesültek? :)

Ez mind véletlen.

2011. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
csak te vagy hülye
2011. aug. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Solarian ***** válasza:
62%

HAjaj. A sötétség csak terjed.

The Guardian

2011. aug. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát még ha hülyének is neveztetek legalább időt fordítottak arra hogy írjanak. :)
2011. aug. 24. 12:12
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy álmom, már hétre rá megtörtént. Én hiszek neked és nem hülyéskedem! Szerintem jó dolog és örülj neki! :)
2011. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszi utolsó komizó nagyon kedves vagy.:)
2011. aug. 25. 21:32
 17/17 anonim ***** válasza:

hajjaj, a beteljesült álmok... http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__2177706-..


Én a halálukat álmodom meg...

Egy barátnőm meg megálmodta (nem tudott róla h vemhes)

a hörcsögei kölykeinek születését, azaz azt álmodta h hirtelen sok kis höri lesz, máskor pedig megálmodta h van 3 (a kölyökkel együtt) és lesz még hat másnap ott volt hat újszülött höri megtörténhet, ez egy képesség, élj vele...

A tied még a jobbik eset szerintem :)

2011. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!