Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sokszor álmodom a jövőbe mi...

Sokszor álmodom a jövőbe mi lehet ez?

Figyelt kérdés
sziasztok na egyszer söt többször beleálmodtam hogy milesz velem 1 nap mulva vagy 1 év mulva az mind1 és megálmodtam hogy pl 2 éve álmodtam olyat vagy 3 éve hogy fagyizni fogunk a suliba de azt én nem tudtam csak álmodtam és hogy kaktusz fagyit eszünk jo másnapra elmegyünk az állat kertbe eszünk fagyit (kaktusz fagyi) és bevált mi lehet ez? meg sok minden volt pls választ
2010. júl. 17. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen írni... Mást nem jelent.
2010. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az új Emmet Brown vagy.
2010. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak azt hiszed hogy a jövődet álmodod meg. Igazából a tudat alatti vágyaidat, félelmeidet fejezik ki az álmok. Helyesen írni meg megkellen tanulni.
2010. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit. Valamikor én is megálmodom, hogy másnap mi fog történni de nem foglalkozok vele mert úgyse jelent semmit.

Amúgy kérlek ne lógj a nyelvtan órákról, hasznos lehet ;)

2010. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de én elöre látok
2010. júl. 17. 15:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Az nem elöre hanem elŐre. Szinte mindenkivel megesik az olyan, hogy előre tudja hogy mi fog történni de ez teljesen normális dolog.
2010. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úristen megtudtad milye fagyit fogsz enni. Te egy LEGENDA vagy. Ez olyan, hogy elképzelem h holnap csokit eszek, bemegyek a boltba másnap, veszek egy csokit, oszt megvan oldva.
2010. júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem Deja vu-d van. neurológiai rendelleneség amikor az agy a látott képet emlékként értelmezi.
2010. nov. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!