Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban elájulok?

Mit jelent, ha álmomban elájulok?

Figyelt kérdés
Illetve ha álmomban úgy ájulok el, hogy a saját testemből szemlélem a dolgokat, (általában kívülről látom magam az álmokban), és érzek is valami szédülés szerűt közben, a valóságban is van valami bajom? Vagy alapból a valóságban van, csak az álmomban is megjelenik?
2011. aug. 23. 14:24
 1/8 anonim válasza:
Mi van?
2011. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Régi, székely álmoskönyv szerint: "Álmunkban elájulni, és annak jelentését nagyon zavarosan megkérdezni a GyK-en - jelent bűntudatot egy kívánatos, de szakállas öregasszony miatt, akit felkergettünk a padlásra és arra kényszerítettünk, hogy ott hip-hop-ot táncoljon és Fásy Zsülike slágereket énekeljen rekedtes jérce-hangon.
2011. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szóval azt álmodtam, hogy elájultam. De addig, amíg el nem ájultam (álmomban) kívülről láttam magam. (mint általában az álmaimban) Aztán 'önmagamból' szemlélve a dolgokat szédültem, és elájultam. (álmomban) A kérdés, azon kívül, hogy mit jelent, mint álom, hogy a valóságban,(álmon kívül) is elájulhattam-e, avagy sz@rul lehettem-e este, alvás közben, és azért álmodtam ilyet?!

Remélem így már érthető. :) (Ne zavarjatok fel hip-hop-ot táncolni, mert nem tudok!) :D

2011. aug. 23. 16:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Így már világosabb. A hiphop táncig stimmel a 14:44-es írása, ez egyértelmű, de nem Fásy Zsülikét énekelt.


Viccet félre. Az ájulás nem utal valódi fizikai gondra, általában a szomjúság, meg a hólyag feszülése jut csak be az álmokba.

Az ájulás általában arra utal, hogy a valódi világban nem tudsz szembenézni valamilyen konfliktussal, vagy érzéssel, vagy nem tudsz kezelni valamilyen szituációt.

2011. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz! Az elmúlt napokban álmomban már többször is elájultam, és igaz is amit írtál. Sajnos nagyon is. :/ Nem nagyon hittem az álmok jelentésében, de ezek szerint van valami kapcsolat. :)
2011. aug. 23. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Minden álomnak van jelentése. Csak a legtöbben azt hiszik, hogy ez babona, pedig ez pszichológia.

Ha a Freud-Jung vonalon állsz neki megfejteni,akkor nagyon sokmindent megtudhatsz önmagadról.

Ha vágod az angolt (és éredekel), akkor itt böngészhetsz ilyesféle álomértelmezéseket:

[link]

2011. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok nagy angolos (csak 2 évig tanultam) de kösz a linket. (Végülis mire jók a fordítók! :D) Van itthon egy álmoskönyvem, mindig megnézem, de nem szokott bevállni... (Erre azt írta, hogy 'betegség'.) Ezért nem is igazán hittem a jelentésükben. Megpróbálom mindig megnézni, hogy nekem mit jelent az a dolog, de ezt az ájulást nem tudtam hova tenni. :S

A Freud-Jung-ról viszont olvasgatni fogok! :)

2011. aug. 23. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!