Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Vagy talán nem is álom volt?

Figyelt kérdés

Ma olyan negyed 6 körül félálomban voltam, amikor éreztem,hogy az egész testem lezsibbadt, mozdulni nem bírtam. Ekkor úgy éreztem,hogy teljesen ébren vagyok. Láttam ahogy az ágyamra egy erősen fényes kis gömb "mászik" fel, aztán eltünt. Becsuktam a szemem és úgy próbáltam megmozdítani valamim, de nem ment. Megint kinyitottam, akkor láttam,hogy 5:17 van és hallottam, ahogy a szüleim szobájában valaki járkál, mintha pakolászna, de az lehetetlen mert szüleim 4kor munkába mentek. Utána megint becsuktam a szemem mert, nem is az hogy féltem, csak sokkolt a dolog. Mikor megint kinyitottam a szekrényem előtt állt egy kislány és egy kisfiú. Először azt hittem,hogy én és a barátom kicsiben, de utána ahogy jobban láttam az arcukat, rájöttem,hogy nem. Halkan, de mégis élesen mondogatták a nevem egyszer az egyik, utána a másik vagy 3szor. Kiabálni akartam, de nem jött hang. Bepánikoltam, de leesett,hogy ezt én tudom irányítani. Erőt vettem magamon és sikerült megmozdítani a lábam, magyarul rúgtam egyet. És akkor minden eltűnt.


Nem is bírtam utána vissza aludni. Azon gondolkoztam, hogy ez most álom volt vagy sem. Még most is képtelen vagyok eldönteni. Teljesen olyan volt, mintha végig ébren lettem volna, de lehetetlen,hogy ilyen velem történjen.


Normális válaszokat kérek, azok akik azzal jönnének, hogy kamu és hülye vagyok, inkább ne is kezdjenek bele az írásba.

Köszönöm!


2011. aug. 18. 10:54
 1/5 Devil's Bride válasza:
Ébrenálmodtál...
2011. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 valaki112 válasza:

Elvileg az a két kisgyerek a két őrangyalod volt..

A mamám is mielőtt meghalt, egyfolytában 2 kisgyerekről beszélt. Pl. Ki az a két gyerek ott?


A többihez nem tudok hozzászólni.Remélem ezzel segítettem :)

2011. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ez az őrangyalos dolog kicsit megnyugtatott. :)
2011. aug. 18. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a zsibbadásos dolog alvásparalízis. Nézz utána neten a google-n vagy wikipédián, érdekes és ijesztő jelenség.


Gondolom hipnagóg-állapotban hallottad a hangokat és láttad a két gyereket. Furcsa egy dolog az emberi agy, nemde?:)


És most én kérdezek : milyen pózban feküdtél, mikor ilyen történt veled? Én is át akarok élni egy ilyet.

2011. aug. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy póz függő lenne :D

Amúgy pont fordultam meg, hason feküdtem.

2011. aug. 19. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!