Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom jelenthet valamit?

Ez az álom jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Egyik este azt álmodtam, hogy futok egy utcán és látom, hogy velem szemben jön egy fiatal fekete keverék kutya(hasonlított egy rotihoz)éppen be akart fordulni az egyik kereszteződésnél, amikor meglátott.Mivel kóbor volt ezért tudtam, hogy nem lehetett volna futnom.Elkezdett felém szaladni én pedig becsuktam a szemem és megálltam.Utána éreztem, hogy a nyakam zsibbad és mindenem fáj.

A rákövetkező este egy hotelben voltam a családommal és a szomszéd kutyája rám támadott.Az egész testem csupa seb volt és harapás.A kutya marcangolt.És ezt hozzá kell tennem, mind a két álomnál sírva ébredtem fel.


2011. aug. 15. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, alapból féltél a kutyáktól, ezért álmodtál ilyet. És ezt a félelmet a kutyák meg is érzik, ezért támadhatott rád.
2011. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A küszöb őre a kutya. Álmodban olyan tudati szintre érkeztél, ahova a fejlettségi színvonalad alapján még nem lehet belépned.Téged véd , azért marcangol, hogy ébredj fel.Beenged majd a megfelelő időben. Na, minden jót neked!
2011. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja bocs, félreértettem, azt hittem a hotel az valóság volt.

Akkor szimplán majrézol a kutyáktól. De az is lehet, hogy valami mástól félsz, vagy egy helyzetet nem tudsz megoldani, valami frusztrál, valami kellemetlen szitut nem tudsz elkerülni, stresszelsz, stb. (Pl. iszákos szomszéddal félsz összefutni a lépcsőházban, vagy letegezted véletlenül a főnököd és most kerülöd, mert nagyon kínos lenne...)

2011. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Utolsó: Én imádom a kutyákat, sőt már régóta szeretnék egyet.., de ezektől az álmoktól néha megrendül a bizalmam a kutyákban.

2011. aug. 15. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy ne rendüljön meg a bizalmad, a te érdekedben történik minden.
2011. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rendben, így lesz! :)

köszi mindent! :D

2011. aug. 15. 14:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Szívesen! Örülök, hogy elolvastad a válaszom... már ha elolvastad. :(
2011. aug. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ajj...Miért ne olvastam volna el? :)

fejből tudom az összes hozzászólást!:D

Ne aggódj megfogadom a tanácsodat ....:)

2011. aug. 15. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!