Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mire utalhatott ez az álom?

Mire utalhatott ez az álom?

Figyelt kérdés

Egy kis helyiségben egy nagy kereszt előtt imádkoztam amikor elkezdett valaki hozzám beszélni de nem láttam senkit de éreztem hogy az ördög beszél mondta hogy ne imádkozzak mert semmi értelme de nem hallgattam rá és próbáltam elhesegetni majd nem hallottam egy darabig beszélni de egy idő után újra beszélt nekem már arra sem emlékszem hogy mire de végül nem hallgattam rá.

Szerintetek lehetett valami jel ez az álom?


2011. aug. 14. 22:39
 1/3 A kérdező kommentje:
próbáltam érhetően fogalmazni bár elég nehéz volt mert magam se nagyon értettem
2011. aug. 14. 23:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy furán hangzik, de az ördig szerencsés álomszimbólum. Esetedben egy nagy hiba elkövetésétől fog valaki visszatartani az utolsó pillanatban. Az imádkozás belső nyugtalanságot jelez, ne hozz fontos döntéseket a napokban. Remélem segíthettem.)
2011. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. aug. 14. 23:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!