Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Nem emlékszek mi volt elötte de szerintem az nem lényeges.

Na szoval belvárosban mentem hugmmal amikor elment mellettem egy ura alak. Nekem gyanus volt vissza is neztem és ő egyből késsel szurt ami elöl elugrottam és mondtam hugomnak hoy fusson. Aztán huom futott én visszanéztem hogy akkor most kezdjünk már valamit ezzek a helyzettel és amikor visszanéztem már vágott a torkomra az illető. Ott ébredtem fel hogy összeesnék. Amuy olyan pedofil kinézete volt.

Ja csak azét kérdetem meg mert sose szoktam álmodni és most fura volt ez a érzés hogy ilyenre ébredek.

Ha vmi nem érthető elmondom.


2011. aug. 7. 05:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Az álmok semmit nem jelentenek, mert rendszerint arról álmodik az ember, amit napközben lát, átél. Például egy horrorfilm, amit már régen elfelejtett egyszercsak előjön álmunkban. Az agyunk egy csodálatos szerv, ami sokszor összekeveri a valóságot a nemlétező dolgokkal. Úgyhogy ne tulajdoníts semmi jelentőséget az álmoknak. Azok vannak.
2011. aug. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jolvan köszi értem én csak szoktam látni hogy álmokat is megkérdeznek :) gondoltam miért ne? :D
2011. aug. 7. 06:36
 3/5 Won ***** válasza:
Tudod egyes álmoknak nincs valós jelentése. viszont ez valamilyen félelemre utalhat.
2011. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos félted a húgodat valami idősebb pasitól :D
2011. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na jolvan mindegy is. Köszi a válaszokat.
2011. aug. 7. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!