Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek? Létezik ilyen?...

Szerintetek? Létezik ilyen? (lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek létezik olyan, hogy egy valaki álmodik valakivel, és akivel álmodott, szintén ugyan azt álmodta!? (egymással)

Én ezt úgy képzelem el, hogy vagy egy Lány, akinek tetszik egy fiú, de a fiú nem ide valósi, soha nem látta ,még a lányt, a létezéséről sem tud mégis vele álmodik?!

Szerintetek?


2011. aug. 5. 12:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem hiszem.
2011. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen létezik. mesékben, regényekben előfordul néha. való életben nem.
2011. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
szerintem biztosan létezik.:) ezt hivják igaz szerelemnek><:D
2011. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Blackstone válasza:
Hát figyelj... semmi sem lehetetlen! Nincs kimutatva, hogy ne létezne ilyen.
2011. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom.Nekem olyan volt, hogy barátnőmmel szinte ugyanazt álmodtuk egy éjszaka.

De hogy akit nem ismerek, és vele álmodnék és ő is velem..Hát nem tudom. Lehetségesnek tartom, bármi megtörténhet.

2011. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igaz szerelem? :D Én annak nem nevezném, mert a fiú nem ismeri a lányt, életében nem látta :D De ez csak az én verzióm, én ezt így képzelem el :)

Szerintem semmi sem lehetetlen :)

2011. aug. 5. 14:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem létezik. Az álmok a te fejedben jönnek létre, nincs olyan, hogy valaki más is ugyan azt az álmot álmodja mint te.
2011. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én hallottam már ilyenről, mesélték, hogy egy házaspár egy éjjel, ugyan azt álmodták :)
2011. aug. 5. 15:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyan arról a dologról szóló álmot lehet álmodni és ebböl következve lehet hasonló két ember álma... De ugyan azt a KONKRÉT álmot nem álmodhatja két ember, mivel nem egy agyat használnak.. :)
2011. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Létezhet!Ha az összes gyerekkori emléketek ugyan az.
2011. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!