Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
azt hittem felkeltem a szoba minden ugyanugy volt mint ébren hallottam a másik szobábol apám (meghalt) és öcsém(külföldön él anyámal) hangját itt feküdtem az ágyon olyan volt mintha ébren lettem volna csak meg se tudtam mozdulni és nagyon féltem mert közeledtek és valaki idemászott a fejemhez láttam az árnyékát és éreztem h itt van egy másik ember meg az ágyam végébe ált öt láttam is de nem az öcsém volt egy magas nagydarab kövér ember volt rövid hajal ien értelmi fogyatékosnak tünt de ugy nézett rám mintha bántani akarna... és rámjött egy pánikroham ami igazibol is rámjött arra keltem fel >< de nem félek öcsémtöl apámtol se féltem inkább a félelem azon volt h éreztem a rosszat...
2011. aug. 4. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
az álomok csak álmok szerintem. ilyenek lehetnek hogy az agy egy érdekes és fura szerv és mivel két része van és az egyik rendszerint erősebb szimplán lehet az hogy az egyik része aktív lesz de a másik még nem és ebből van az olyan hogy még látod az álmokat szal vetíti a képeket de már a másik fele éber állapot közelébbe kerül és ezért összekevered a valósággal nem tudod szétbontani a kettőt ilyenkor vannak a nagyon valóságos álmok
2011. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezt értem :) és tudom de minden álom jelent valamit és végülis a másik részére lennék kiváncsi
2011. aug. 4. 15:41
 3/8 Tom Benko ***** válasza:
Az álmoknak semmi jelentése nincs.
2011. aug. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
alvásparalízis.. nézz utánna.
2011. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az öcséd az álmodban volt külföldön vagy amúgy is ott van? mert ha amúgy is ott van akkor csak szimplán hiányzik. Ha pedig otthon van akkor jobb lenne vele lenned mert én hiszek abban hogy az álmok jelentenek mindig valamit. Nekem is voltak ilyenek. Sőt én megálmodtam azt amikor a dédim meghal (82évfes volt) és másnap meghalt..:| remélem tudtam segíteni. :))
2011. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
öcsém igazibol kint van. de kétlem h hiányozna mert eszembe se jut amugy..épp azért kérdeztem mert szoktak álmaimban üzenetek lenni. és halállal kapcsolatos is volt már csak értelmezni nehéz..és az h a halott apámat hallom kisöcsémel beszélgetni enyhén fosatós és persze h beparáztam h öcsémel van valami de nem mondtak semmit biztos jólvan viszont anyám pasija akinél most laknak öcsémel szal pasijának pont ma halt meg az anya..az meg durva
2011. aug. 4. 22:20
 7/8 anonim ***** válasza:
ALVÁSPARALÍZIS!
2011. aug. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jó de ezt értem nem erröl van már szó... am meg nem éreztem nyomást a melkasomban xD
2011. aug. 5. 02:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!