Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
10 hónapja van barátom és nagyon szeretem őt.Viszont azt álmondtam egyik éjjel hogy le akar feküdni velem az a fiú akibe év elején nagyon bele voltam zúgva,de már semmit nem érzek iránta,épphogycsak barátok vagyunk de abból sem a nagyon közeliek.Álmomban mégis mikor rámmászott és kishíján már megerőszakolt én hagytam és semmit nem tettem ellene csak annyit mondogattam h de van barátom és szeretem.De akkor eszembe jutott h lehet h ez csak egy álom.És előző nap arról beszélgettünk barátommal h ő szokott más lányokkal is lefeküdni álmában és nem érez bűntudatot és nem is tesz ellene.Szóval úgy voltam vele h ha ez egy álom akkor miért ne tehetném én is ezt?De nem voltam benne biztos h álom úgyh fel akartam kelni h kiderítsem és ebben a pillanatban fel is ébredtem,és rögtön visszaaludtam de utána már nem ezt álmodtam.Mellesleg ennek a fiúnak álmomból testileg tetszem és ezt ő mondta.Azon kívül mikor én másokkal álmodom mindig bűntudatom van a barátom viszont mondta h neki nem szokott és kicsit emiatt is kellemetlenül éreztem magam.
2011. aug. 1. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Álmok miatt bűntudat? Nem helyénvaló, ha az ember álmában sem teheti azt amit akar.
2011. aug. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tom Benko ***** válasza:
Semmit. Nem kell az álmokban értelmet keresni.
2011. aug. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem kell meg ijedned mert ahogy én is tapasztaltam és más ismerőseim soha nem történnek meg az álmok vagy ha igen akkor annak fordítottja...

Úgy hogy ne félj !

2011. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!