Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit ez az álom?

Jelent valamit ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam h volt egy falka macska és voltak kölykök is és megakartam fogni őket de nem engedték aztán valahogy sikerült egyet megfognom és véletlenül eltörtem a lábát és elakartam vinni az állatorvoshoz és beraktam egy müanyag dobozba és kiderült h abba víz volt ezért megfulladt, össze vissza forogtak a szemei, dühömbe a földre dobtam és széttapostam... gyors befutottam a házba mert a macskák észre vették h megöltem a kölyküket ezért a szúnyogháló alatt másztak be a macskák. A házban felhívtam a mamám h had mennyek hozzá mert félek és amúgy sem szeretek otthon lenni de ő nem is figyelt rám mert félálomba volt csak annyit válaszolt aha....oké...én meg sírtam, és úgy ébresztett fel a mamám h mért sírok... xD


Amúgy imádom a macskákat kedvenc állatom szal nem tom mért álmodtam ilyet


15L


2011. júl. 31. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jelent. Szerintem azt jelenti, hogy abban a pillanatban aludtál.
2011. aug. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Félsz, hogy elrontasz valamit. Nem voltál feszült helyzetben? Ilyen korban pl. párkapcsolati gondok? Az lehet, vagy a kismacskák :)
2011. aug. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tom Benko ***** válasza:
Az álmoknak gyakorlatilag semmi értelmük, legfeljebb amit az első írt: elaludtál.
2011. aug. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az álmoknak van értelmük. Aki olvasott bármilyen álmokról szóló könyvet, vagy végzett el Agykontroll tanfolyamot (Bal oldalt van ilyen alkategória is), az tudja, hogy mi mindenre jó. Kérdésekre kapsz választ, múltban utazhatsz... Csodálatos dolgok történhetnek veled álmodban.
2011. aug. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!