Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy 12 éves lehettem az álomban és volt egy 25 éves körüli pasim. Nem volt velem ezért felhívtam és azt mondta hogy: nem remélte hogy ma még felhívom. nagyon aranyos fiú volt. Mikor felébredtem teljesen azt hittem tényleg van egy ilyen pasim és arra gondoltam fel kéne hívnom. csak pár másodperc múlva fogtam fel hogy ez csak egy álom volt... Ő nem létezik.
2011. júl. 31. 20:55
 1/5 anonim válasza:
Az álmok gyakran a vágyak kivetülései.
2011. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt így. egy nem létező lányt képzeltem el a csajomnak. és jó álom volt, de semmi intim nem volt benne:)))

aztán felkeltem és akkor tudatosult bennem hogy álom volt.


a vágyak megmutatkoznak.

2011. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kezdetleges apakomplexus?
2011. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! :D
2011. aug. 1. 13:51
 5/5 A kérdező kommentje:
de az a fura hogy ez nem lehet egy vágyam mert én eddig visszataszítonak tartottam azt ha valaki sokkal idősebb a párjánál.
2011. aug. 1. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!