Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Nagyon havazik , és apukám cégének műhelyéből ballagok haza , volt egy rongy nálam és jött az ötlet hogy csuszkálók egy kicsit , először tök jó volt meg minden , de a végén majdnem átgázolt rajtam 2 kamion , mert átcsusztam a másik sávba.Aztán másodszorra is akartam menni , csak fölébredtem mer tudtam h megfogok halni :D ennyi
2011. júl. 27. 12:08
 1/5 anonim válasza:
Azt jelenti hogy baleseted lehet vagy Figyelj oda az egészségedre!!
2011. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti, hogy előző nap hallottál a rádióban vagy a tvben egy kamionbalesetről szóló hírt. És azt is láttad a tvben, hogy egyes helyeken milyen sok jég esett. Aztán ezek az információk alvás közben (amikor az agy pihen, regenerálódik és szétválogatja, feldolgozza az aznap szerzett információk ezreit és raktározza azokat) újra megjelennek.
2011. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor lesz valami az egészségemmel ? Vagy semmi ?
2011. júl. 27. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
semmi
2011. júl. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
thx a válaszokat , hello . ment a zöldkéz.
2011. júl. 28. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!