Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Ma éjjel sok dologról álmodtam. De mégis mit jelenthet?

Az egyik dolog az volt hogy anyukámat elkísértem állásinterjúra ami egy plázában volt de érdekes volt mert találkoztam ott a volt osztálytársaimmal akik éppen dolgoztak. A másik az volt hogy egy nagy terembe voltam és sok lány volt ott és mind táncolt. Mintha valamit ünnepeltem volna, talán születésnap vagy valami. Táncoltam egy lánnyal, vagy kettővel már nem emlékszem.

Utána jött egy pókos álom. Megkértem a komornyikomat ami igazából nincs, hogy szedje le a nagy pókot a falról. Kimentem a teremből és mikor jöttem vissza megint anyámmal voltam és egy háló volt a szoba ajtaja és a sarok között amiben sok fehér pók volt.


2011. júl. 26. 07:22
 1/5 A kérdező kommentje:
15/f
2011. júl. 26. 07:24
 2/5 A kérdező kommentje:
És az osztálytársaimmal álmomban jól elbeszélgettem arról hogy mit szoktam csinálni otthon amíg ők dolgoznak.
2011. júl. 26. 07:29
 3/5 anonim válasza:

Én is szoktam hülyeségeket álmodni. Ennél durvábbakat. Ezt a tudatalattid csinálja, az első azt jelentheti, hogy dolgozni kéne valakinek a családban, aki nem dolgozik, és hogy hiányoznak a régi osztálytársaid. A második... hááát vágysz a csajokra (?) és a harmadik, talán tudat alatt félsz a pókoktól.

13/L

2011. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Zseni vagy :D A Tesóm aki 24/F nem dolgozik mert lusta hozzá és azt mondja nem talál munkát. Pedig van érettségije és informatikus szakmája. Rajta és rajtam kívül mindenki más dolgozik. A régi osztálytársak közül csak egy hiányzik.

Tényleg szeretnék már egy barátnőt. :/ A pókoktól nem csak tudat alatt félek :D

2011. júl. 28. 21:02
 5/5 anonim válasza:

1. válaszoló vagyok. :)

Nem sokan szokták mondani, hogy zseni vagyok. :D Úgyhogy köszi :)

2011. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!